Robert Bosch’un 1886 yılında Almanya’da makineler ve elektrik mühendisliği atölyesini kurmasıyla Bosch serüveni başlamıştır. Bosch ilk defa Amerika pazarı ile genişleme yolunu gitmiştir, ardından güney afrika, Avustralya , Arjantin , Çin ve Japonya gibi dünya devlerine hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye’de 1910 yılında kurulan Bosch markası ilk fabrikasını Bursa’da kurdu.

Beyaz eşya sektöründe adını çok duyduğumuz Bosch markası, Bosch çamaşır makineleri, Bosch Bulaşık Makineleri, Bosch Buzdolapları , Bosch klimaları gibi bir çok ürün çeşidinde üretime geçmiştir. Ülkemizde de yaygın satış noktaları sayesinde kaliteli ve teknolojik Bosch ürünlerine her zaman erişebilirsiniz.

Bosch beyaz eşya çeşitleri için ciddi bir teknik servis ağı oluşturmuştur. Garantisi biten cihazlar için de bir çok teknik servis ile işbirliği içindedir. Yetkiliabi.com tüm Bosch Beyaz eşyalarınınz için güvenilir teknik servis hizmeti vermektedir. 4446010 çağrı merkezi üzerinden Bosch Beyaz eşya teknik servisi talep edebilir, sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Bosch orijinal yedek parça kullanımı konusunda oldukça hassas davranmaktadır, iş birliği içinde olduğu Bosch teknik servisleri olan ilişkilerinde de bu konuyu ön plana çıkarmaktadır. Yetkiliabi.com tüm Bosch marka beyaz eşyalarınızın parça değişimlerinde 100% orijinal parça kullanmayı ilke edinmiştir. Bu sebeple Bosch Beyaz eşya teknik servisi verdiğimiz tüketicilerimize 1 yıl parça garantisi verebilmekteyiz. Sizler de yetkiliabi.com üzerinden veya 4446010 numaralı çağrı merkezinden Bosch  teknik servis desteği alabilir, almış olduğunuz hizmeti değerlendirebilirsiniz.

Bosch kombi, Bosch cam buzdolabı, Bosch klima, Bosch bulaşık makinesi , Bosch çamaşır makinesi gibi ürün çeşitleri her zaman portföyünde olan en iyi beyaz eşya markalarından biridir. 

İstanbul'da ataköy bosch servisi, etiler bosch servisi, ataşehir bosch servisi, bahçeşehir bosch servisi gibi daha birçok semtte teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Ayrıca İzmir, Denizli, Bursa, Düzce, Çanakkale Biga, Kayseri gibi şehirlerimizde de bosch teknik servisi hizmeti alabilirsiniz. 

7/24 Hemen Ara