Tüketici tercihine sunulan farklı markalar ve Arçelik bulaşık makinesi teknik servisi olarak sunduğumuz hizmetler kullanıcı beklentilerine odaklıdır. Hızlı, güvenilir ve uygun maliyetlerle verdiğimiz montaj, periyodik bakım ve tamir servisi için bizi 4446010 çağrı merkezimizden arayabilir veya yetkiliabi.com üzerinden bi tıkla  yaşadığınız soruna acil çözüm bulabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Kullananların Sık Karşılaştığı Arızalar Nelerdir?

Bulaşık makinelerinde yaşanan arızalar kullanıcı kaynaklı olabileceği gibi parça aşınmaları nedeniyle de oluşabilir. Yerinde sunduğumuz Arçelik bulaşık makinesi servisi hizmeti kapsamında değişen parçalara ilave 1 yıl parça garantisi verilir. Bazı arızaların çözümü son derece basit olurken bazı sorunlarda profesyonel hizmet almak kaçınılmazdır. Günlük hayatın konforunu olumsuz yönde etkileyen ve sık görülen bulaşık makinesi arızaları arasında;

 * Yıkama sırasında yüksek gürültü

 * Parlatma sorunu

 * Deterjanı almama

 * Su sızıntısı

 * Program hataları ve

 * Yetersiz durulama sayılabilir.

Özen gösterilerek kullanılan makineler, farklı çalışma prensiplerine sahiptir. Konusunda deneyimli ve teknik donanıma sahip olan yetkiliabi.com hizmetleri ile siz de kullandığınız makineye ait sorunlara kısa vadede çözüm bulabilirsiniz.

Su akıtma sorunu; farklı markalara ait makineler için birkaç nedenle yaşanabilir. Bağlantı hortumunda yaşanan çatlak, filtre arızası ya da tıkanıklık, deterjan bölgesinde yaşanan sorunlar su akıtmaya neden olabilir.

Program hataları; özellikle son teknoloji ile üretilmiş makinelerde çok sık görülür. Bu aşamada makinenin fişten çekilmesi ve başlatılan programın kapatılarak yeniden açılması çözüm üretebilir.

Arçelik Bulaşık Makineleri

Tüketicilerin güvenle kullandığı Arçelik bulaşık makineleri; ürün rengi, enerji sınıfı, program sayısı, genişlik, yükseklik ve derinlik ölçüsüne göre değişiklik gösterir. Günlük hayata konfor katan ve su tasarrufu sağlayan ürünler günümüzde en önemli ev eşyaları arasında gösterilebilir. Her türlü ihtiyaç halinde ekiplerimize ulaşabilir ve Arçelik bulaşık makinesi servis ücretleri hakkında güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Sahip olduğumuz uzman kadro sizlerden gelen talepleri en geç 1 saat içerisinde karşılar. Taleplerinizi yetkiliabi.com online adresi veya Arçelik bulaşık makinesi servis numarası olan 444 60 10 üzerinden bildirebilirsiniz. Ekiplerimizin önceliği arızanın en kısa sürede tekrar etmeyecek şekilde giderilmesi olacaktır. Her türlü işlem öncesinde müşterilerimiz bilgilendirilerek onayları alınır. Servis öncesi sunduğumuz kaliteli hizmetlerimiz servis sonrası müşteri memnuniyetinde de sürdürülür.

7/24 Hemen Ara