Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Yetkiliabi.com sektördeki bilgi birikimi ile kurulmuş global teknolojik trendleri takip eden, tüketicinin garanti sonrası servis ihtiyaçlarını karşılayacak ilk digital platformdur. Yaklaşık 24 aylık AR-GE çalışmaları sonrasında, tamamen in-house teknoloji çalışmaları ile tüm beyaz eşya markalarına garanti sonrası servis hizmeti veren bir platform yaratılmıştır. Türkiye’nin en tecrübeli ve inovatif servisleri ile olan işbirlikleri, verilecek hizmetin kalitesini ön plana çıkarmaktadır.

Yetkiliabi.com sadece servisler ile tüketicileri digital bir platformda buluşturmanın ötesinde servis öncesi ve sonrası hizmetleri ile de bir ilki gerçekleştirmektedir. Talepleri ve hizmetleri 360 derece değerlendiren bu platform, "servis öncesi", "onarım-bakım,montaj, arıza süreçleri" ve "servis sonrası hizmetleri" ile tüketici-servis ilişkisini sürdürülebilir bir ortama taşıyarak sadece bir aracı kurum olmanın ötesinde hizmet vermektedir.

Yetkiliabi.com’un ulaştığı başarının arkasında , müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim anlayışı yer almaktadır. Türkiye’de beyaz eşya servisi alanında değişimin öncüsü misyonunu üstlenerek, sahip olduğu geniş servis hizmeti, bilgi ve işbirliği ağını hedeflerine ulaşmada en iyi şekilde değerlendirmektedir.

7/24 Hemen Ara