Mutfakların olmazsa olmazlarından biri hiç şüphesiz fırınlardır. Fırında kaliteli denildiğinde ise akla ilk olarak Arçelik mutfak fırınları gelmektedir. Türkiyenin kalitesine güven duyulabilecek en iyi fırın markası hangisi sorusunun cevabı olarak Arçelik cevabı verilebilir.

Fırında yüksek verimliliği arayanların birinci tercihi her zaman Arçelik olmuştur. Mutfak fırınları her zaman en önemli mutfak eşyaları arasında gelmektedir. Bu nedenle bu ürünlerde dayanıklılık ve kalite büyük öneme sahiptir.

Zaman zaman Arçelik ankastre ürünler ile birlikte üzere tüm mutfak eşyalarında teknik desteğe gereksinim olabilmektedir. Böyle bir durumda teknik servis konusunda mükemmel çözümler sunmaktayız.

Fırınlarda Karşılaşılan Genel Arızalar Nelerdir?

Mutfaklarda çokça tercih edilen turbo fanlı mini fırın ve benzeri fırınların teknolojisi birbiriyle farklılık gösterebilmektedir. Özellikle her markada bu teknoloji büyük ölçüde değişiklik gösterebilmektedir. Ancak genel olarak ankastre fırın gibi diğer tüm fırınların çalışma prensipleri benzerlik göstermektedir.

Fırın servis hizmeti sunulurken bu noktada en önemli hususu bu konudaki tecrübe oluşturmaktadır. Konusunda tecrübeli hizmet sunan yetkiliabi.com servisleri hızlı ve güvenilirdir. Mutfaklardaki yemek ısıtıcı fırın başta olmak üzere tüm Arçelik fırın çeşitleri için servis hizmetini sunmaktadır. İstatistikler doğrultusunda karşılaşılan arızalara örnek verilmesi gerekirse;

1- Fırın ve ya dereceli fırın  iç aydınlatma lambası yanmıyor.

 - Öncelikle elektriklerin olup olmadığını kontrol edin. Fırın iç lambasının arızalı olup olmadığını kontrol edin. Arızalı olması durumunda ise mutlaka servis çağırın.

2- Pişirme ınox tam boy fırın  ve ya benzeri fırınınız alt – üst kısım eşit pişirmiyor.

 

 - Kullanım kılavuzuna göre fırınınızın raf konumlarını kontrol edin.

 - Pişirme süresi ve sıcaklık değerlerini göz önünde bulundurun.

Arçelik Fırın

Arçelik ilk olarak 1955 yılında faaliyete geçmiştir. 1999 yılında Ardem pişirici ve ısıtıcı cihazlar sanayi A.Ş’yi bünyesine katmıştır. Böylelikle yüksek kalitede Arçelik fırın çeşitleri üretmini gerçekleştirmeye başlamıştır.

Fırın Çeşitleri

Sektöründe liderlik yapan markaların başında gelen arçelik pek çok fırın çeşidinin üretimini yapmaktadır. Ürettiği fırın çeşitleri arasında Beko fırın çeşitleri de kendisine yer bulmaktadır. Güvenilir bir marka olan arçelik a sınıfı fırın üretimini büyük bir başarıyla gerçekleştirmektedir. Gri minin fırın gibi farklı renk seçeneklerini de tüketicilerin beğenilerine sunmaktadır. Turbo fanlı fırın, dereceli fırın, ınox tam boy fırın gibi farklı fırın çeşitleri ile öne çıkan bir markadır.

Arçelik Fırın Servisi

Yetkiliabi.com arçelik asınıfı fırınlar ile birlikte diğer 4lü fırınlı ocaklar için teknik servis hizmeti sunmaktadır. Servis ev fırını için hizmet talebinizi ister internet üzerinden ister 4446010 çağrı merkezi zerinden gerçekleştirebilirsiniz. Konusunda tecrübeli teknisyenleri ile kısa sürede teknik servis hizmeti sunmaktadır. Tüplü fırınlı ocak çeşitleri için de kaliteli servis hizmeti sunulmaktadır.

Gerekli parça değişimini de yetkiliabi.com güvencesiyle 1 yıl garanti kapsamına sokabilme imkanı sunmaktadır. yetkiliabi.com ve ya 4446010 çağrı merkezi üzerinden servis hizmeti talep edebilirsiniz. Böylece kaliteli ve güvenilir bakım, onarım ve arıza hizmeti alabilirsiniz.

7/24 Hemen Ara