Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Beyaz eşyalarınızda özellikle fırınlarınızda kaliteli ve güvenli hizmet almak istiyorsanız yetkiliabi.com teknik servisimizle sizlerin hizmetinizdeyiz. 20 yıllık bilgi birikimi ve tecrübeyle miele fırın onarım, bakım ve montaj hizmeti veriyoruz. Ürününüz ister ankastre fırın ocak set isterse mini fırın olsun profesyonel ve uzman ekibimiz sorununuzu yerinde tespit ediyor. Akılcı ve kaliteli çözümler sunarak müşteri memnuniyeti kazanıyoruz.

Fırınlarda Genel Olarak Görülen Arızalar

Fırınların markası ve modeli ne olursa olsun, profesyonel iş ahlakına sahip kadromuzla sorununuzu hızlı şekilde çözüp güvenli ve garantili şekilde çözüm üretiyoruz. Fırınlarınızın uzun ömürlü olmasını istiyorsanız, ilk kurulumda ekibimizin ve kullanma kılavuzundaki talimatlarına uymanız önemlidir. Kullanma kılavuzunda hata kodları bulunuyor. Ekranda herhangi bir kod (F+sayılar) gördüğünüzde ne anlama geldiğini öğreniniz. Gerekli önlemi alınız. Sizin yapamayacağınız işlemlerde 4446010 numaralı çağrı hattımızla irtibata geçiniz.

 1-F23 hata kodu; Fırın 460 derecelik ısıya ulaşamamıştır. Bunun sebebi fırın içindeki kirler ve kalıntılar olabilir. Fırının içini iyice temizleyiniz. Fırını yeniden çalıştırdıktan sonra aynı kod tekrar görülürse, servisinizi arayınız.

 2-F32 hata kodu; Kapak kilitlenemiyordur. Program seçme düğmesini “0” noktasına getiriniz. Programı yeniden başlatınız.

 3-F33 hata kodu; Kilitli kapak açılmıyordur. Program seçme düğmesini “0” noktasına getiriniz.

Miele Fırınları

1899’da Almanya Herzebrock’ta teknisyen Carl Miele ve tüccar Reinhard Zinkann tarafından kurulan miele ilk olarak süt santrifüjleri üretiyordu. İlk yılından günümüze kadar “daima daha iyi" felsefesini benimseyen şirket, beyaz eşya ve sanayi aletleriyle günümüzde aranan marka olmaktadır.

Ar-ge çalışmalarıyla her mutfağa hitap edecek ev fırını modelleri bulunuyor. Fırınlarında bulunan; Nem ilaveli pişirme, Foodview, 5 yemek tarifi programı, kablosuz besin termometresi ve taste control özellikleriyle diğer markalardan ayrılıyorlar.

Miele Fırın Servisi

Miele fırınlarınız için servis talebinizi online olarak veya 444 60 10 numaralı çağrı hattından oluşturabilirsiniz. Uzman ekibimiz 1 saatte belirttiğiniz adresinizde olacaktır. Sorunu yerinde tespit edip, hızlı, güvenli ve kalıcı çözüm üretiyoruz. Kaliteli hizmetle birlikte 1 yıl parça garantisi alma imkanına da sahipsiniz.

Bütün beyaz eşyalarınız için miele franke servis olarak franke fırın servis taleplerinizi de yerine getiriyoruz. Bunun için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.