Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Türkiye’nin resmi ve uzman online Beyaz Eşya hizmet platformudur. Garantisi biten beyaz eşyalarınız için yetkin, kaliteli ve güvenilir servis hizmeti verenleri, tüketiciler ile buluşturuyoruz. Bilgisayar veya akıllı telefon üzerinden bi’tıkla kaliteli ve parça garantili hizmete kolayca ulaşılmasını sağlıyoruz.

Yetkiliabi.com Beyaz Eşya sektöründe 20 yılı aşan global tecrübeye sahip profesyonel bir ekip tarafından %100 müşteri memnuniyeti odaklı kurulmuş bir platformdur. Yetkiliabi.com sektördeki bilgi birikimi ile kurulmuş global teknolojik trendleri takip eden, tüketicinin garanti sonrası servis ihtiyaçlarını karşılayacak ilk digital platformdur. Yetkiliabi.com sadece servisler ile tüketicileri dijital bir platformda buluşturmanın ötesinde servis öncesi ve sonrası hizmetleri ile de bir ilki gerçekleştirmektedir. Talepleri ve hizmetleri 360 derece değerlendiren bu platform, 'servis öncesi', 'bakım-onarım, montaj, arıza süreçleri' ve 'servis sonrası hizmetleri' ile tüketici-servis ilişkisini sürdürülebilir bir ortama taşıyarak sadece bir aracı kurum olmanın ötesinde hizmet vermektedir.

Yasal garantisi bitmiş her marka Beyaz Eşya; Buzdolabı, Derin Dondurucu, Çamaşır Makinesi, Kurutma Makinesi, Bulaşık Makinesi, Ocak-Fırın, Klima ve Kombi için Bakım, Onarım ve yeniden montaj konusunda kaliteli ve yetkin hizmet veriyoruz.

Yetkin servislerimizde onarılan beyaz eşyalarınız 1 sene parça garantisi ile onarılır. Aynı arızaya tekrar sebep olan parça, 1 sene içinde ücretsiz olarak değiştirilir ve bir daha aynı arıza için ücret ödemenize gerek kalmaz.

Yetkiliabi.com'daki hizmet talep formunu doldururken sadece gerekli bilgileri istiyoruz. İlk talep oluşturulurken email adresi ve telefon girildiğinde, girilen telefona gönderilen aktivasyon kodu ile aslında üyelik tamamlanmış oluyor. Böylece, sisteme aynı bilgiler ile tekrar giriş yapıldığında talep ile ilgili güncellemeler görüntülenebilir, alınan hizmete ilişkin değerlendirme yapılabilir ve daha sonraki talepler için de aynı bilgiler kullanılabilir.

%100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan yetkiliabi.com siz değerli tüketicilere vermis olduğu hizmeti iyileştirmek için değerlendirmelerinize önem vermektedir. Her türlü değerlendirmeniz uzman kadrolarımız tarafından analiz edilir ve servis kalitesinin artması için gerekli adımlar atılır. Değerlendirmeleriniz bizim için çok önemlidir.

Akıllı telefonlarınızi tabletiniz ve masaüstü bilgisayarlarınız ile yetkiliabi.com adresine girebilir ve servis talebi oluşturabilirsiniz. Ayrıca 444 60 10 numaralı destek hattımızdan haftanın 6 günü sabah 09:00 – 19:00 saatleri arasında da servis taleplerinizi iletebilirsiniz. 24 saat içinde cevaplayacağımız destek@yekiliabi.com eposta adresi üzerinden de tüm talep önerilerinizi karşılıyoruz.

444 60 10 numaralı Çağrı Merkezi ve Destek Hattımızdan servis talebinizi oluşturabilir, sorularınızı iletebilir ve mevcut hizmet talebinizin durumunu öğrenebiliriz . Ayrıca görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yetkiliabi.com ve çağrı merkezi üzerinden yapacağımız servis talepleriniz için servis tarafından bir ücret belirlenir, bu ücret servis talebiniz öncesinde size yetkiliabi.com üzerinden bildirilecektir. sabit ücret beyaz eşyanızın durumunun incelenmesi ve yapılacak işlemin belirlenmesini, kapsamaktadır. Herhangi bir parka değişimi söz konusu olursa yetkiliabi.com servis personeli size ücret bilgisi verecektir. Parça değişşimlerinde 1 yıl yetkiliabi.com garantisi ücretsiz olarak verilecektir.

Yetkiliabi.com siz servis talebinde bulunduğunuz andan itibaren tüm süreci takip eder, olağanüstü durumlar yaşandığı takdirde oluşacak aksaklıkları çağrı merkezi üzerinden bizlere iletebilir ve anında alternatif bir servis ile iletişime geçilir. Servis hizmetini eksiksiz ve zamanında almanız için uzman müşteri hizmetleri temsilcilerimiz sizlere destek vereceklerdir.

7/24 Hemen Ara