Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Evlerinizde veya işletmelerinizde kullandığınız miele beyaz eşya ürünlerinizle ilgili teknik servis almak isterseniz yetkiliabi.com teknik servisi olarak hizmetinizdeyiz. 20 yılın verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle miele teknik servis olarak siz müşterilerimizin yanındayız. En uygun fiyat politikası, hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmetimizle memnuniyetinizi kazanmak bizim haklı gururumuzdur.

Fırınlarda Görülen Genel Arızalar

Kullandığınız ürün gerek elektrikli fırın gerekse set üstü fırın olsun bizim için fark etmiyor. Bütün markalarda uzmanlaşan ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden kadromuzla Miele başta olmak üzere her markaya fırın teknik servis hizmeti veriyoruz. Genel olarak karşılaştığımız fırın arızası durumları şunlardır;

1-Fırın çalışmıyor; Fırının çalışmamasının birden fazla sebebi olabilir. Öncelikle sorunun elektrikten, prizden, sigortadan veya fişten kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol ediniz. Eğer bunlardan birinden kaynaklanıyorsa elektrikçi çağırmak zorundasınız. Fırının üzerine Auto (A) ışığı yanıp sönüyor mu? Bu zamanlama ışığıdır. Yeniden ayarlayabilirsiniz.

2-Fırın, yemeklerin üstünü/altını pişirmiyor; Fırının üst/alt rezistansında sorun vardır. Rezistans yanmış veya bozulmuş olabilir. Bu durumda ürünü kapatıp, fişini çekip, miele servis numarası 4446010 çağrı hattımızı aramalısınız.

3- Fırın, hiç ısıtmıyor; ürününüzü çalıştırmaya başladığınızda fırın ısısı hiç oluşmuyorsa; termostatı bozulmuş olabilir. Termostat dışında elektrik aktarımını sağlayan parça da bozulmuş/yanmış olabilir. Bu durumda da teknik servis ekibinizle irtibata geçmelisiniz.

4- Fırının fan motoru çalışmıyor; Sürekli kullanımdan veya herhangi bir neden dolayı fırın fanı özelliğini kaybedebilir. Bu durumda fan bozulabilir ya da yanabilir. Fan motoru çalışmadığı için de pişirim yapamayacaktır. Bu gibi durumda fırını kapatıp, yetkili teknik servisinizle iletişime geçiniz.

Miele Fırın Servisi

Miele fırınlarınızla ilgili her türlü arıza, bakım ve montaj işlemleriniz için online olarak veya 444 60 10 numaralı çağrı hattımızdan servis talebi oluşturabilirsiniz. Servis talebinizi alan ekibimiz, 1 saatte adresinizde olacaktır. Sorunu yerinde tespit edip, kalıcı ve kaliteli çözüm üreterek, hızlı ve güvenli bir şekilde sorununuzu gideriyoruz. Hızlı ve kaliteli hizmetimizle birlikte 1 yıllık parça garantisi almanızı da sağlıyoruz.

Türkiye genelinde miele servis istanbul ve miele servis ankara gibi mega şehirlerimizle birlikte; Kayseri, Çanakkale, Bursa gibi illerimizde de hizmetinizdeyiz.