Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Mutfaklarınızda önemli bir yere sahip fırınlarınızda kaliteli ve hızlı hizmet almak istiyorsanız yetkiliabi.com teknik servisi olarak hizmetinizdeyiz. 20 yılın verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle franke fırın teknik servisi olarak sizlerin yanındayız. En uygun fiyat avantajı, hızlı, güvenilir ve garantili hizmetlerimiz müşteri memnuniyeti olarak bize geri dönmektedir. Her türlü beyaz eşya ve franke fırın servis taleplerinizi online olarak veya 4446010 numaralı çağrı hattımızdan yapabilirsiniz.

Fırınlarda Görülen Genel Arızalar

Kullandığınız ürün gerek elektrikli fırın gerekse gazlı fırın olsun bizim için fark etmiyor. Çalışma düzenleri benzerlik gösterdiğinden, bütün markalarda uzmanlaşan ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden kadromuzla kaliteli ve kalıcı çözümler üretiyoruz. Sorununuzu yerinde tespit edip, hızlı şekilde onarımını sağlıyoruz. Genel olarak fırınlarda karşılaştığımız sorunlar şunlardır;

1-Fırın fanı sürekli çalışıyor; Fırında aşırı sürekli sıcaklık termostatı bulunuyor.Bu termostat bozulduğu zaman, fırın aşırı ısındığı uyarısı alamayacak ve fan sürekli çalışacaktır. Termostatı değiştirerek sorunu çözebilirsiniz. Nadiren de olsa röle arızası da fanın sürekli çalışmasına yol açabilir. Bu durumda da fırın kartının değiştirilmesi gerekiyor.

2-Fırın sigorta attırıyor; Öncelikli olarak prizinizi ve fişinizi kontrol ediniz. Kaçak varsa, sigortadan elektriği kapatın, fişi ondan sonra çıkartmaya çalışın. Fırın fişinin ve prizin sağlamlığını, prizden 230 volt elektrik gelip gelmediğini kontrol ediniz.

3- Fırın iç aydınlatma lambası yanmıyor; Öncelikle elektriğin olup olmadığını kontrol ediniz. Elektrik varsa lambayı kontrol ediniz. Arızalıysa servisi çağırıp, değiştirebilirsiniz.

Franke Fırınları

1911’de Herman Franke tarafından İsviçre’de kurulan franke ankastre mutfak ürünleri alanında piyasanın aranan markalarından biridir. 1999’da Türkiye’ye giriş yapan marka, Gebze’deki tesisiyle ankastre mutfak ürünleriyle, çelik banyo malzemeleri üretimini yapıyor.

Ankastre fırınlarıyla mutfaklara şık ve estetik katan marka, a sınıfı fırın modelleriyle hem yüksek verim hem de enerji tasarrufu sağlıyor. Yeni piyasaya sürülen Smart Plus SGP 62 M OY/F Glass Oyster modeli a sınıfı fırın ve 6+2 pişirme fonksiyonuna sahiptir.

Franke Fırın Servisi

Fırınlarınız ve her türlü beyaz eşyalarınızla ilgili servis talebi oluşturmak isterseniz Yetkiliabi.com üzerinden online olarak veya 444 60 10 numaralı çağrı hattımızı kullanabilirsiniz. Ekibimiz, 1 saat gibi bir sürede adresinizde olarak, sorunun nedenini tespit edecektir. Hızlı ve kaliteli çözümle sorunu giderip, kullanımla ilgili faydalı bilgiler de sunuyoruz. Parça değişimlerinde de 1 yıl parça garantisi sunuyoruz.

 

7/24 Hemen Ara