Leziz menülere ilham veren Franke elektrikli fırın modelleri, özellikle mutfakta vakit geçirmekten hoşlananların tercihidir. En minik detaylarda bile farkını ortaya koyan franke beyaz eşya serileri, kullanıldıkları ortama değer katar. Kullanıcı kaynaklı sorunların yanı sıra her türlü montaj, bakım ve arıza kayıtlarını franke servis numarası 4446010 üzeriden yapabilirsiniz.

Franke Fırınlarda Sık Karşılaşılan Sorunlar Nelerdir?

"Dinamik Pişirme Teknolojisi" ile üretilen Franke gri fırın modelleri, yemeklerin orijianl tatları bozulmadan pişirilmesini sağlar. Isının eşit olarak yayılmasını sağlayan fırın fanı belli dönemlerde arızalanabilir ya da istenen verimi yakalayamayabilir. Bu durumda zaman kaybetmeden Franke servis Ankara çağrı merkezi veya yetkiliabi.com online hizmeti aracılığıyla yaşanan sorunun giderilmesini sağlayabilirsiniz.

1- Fırın içindeki ısı dengeli dağılmıyor

Bu sorun genel olarak fanla ilgili bir fırın arızası yaşandığını akıllara getirir. Kullanıcı kaynaklı olmayan fırın ısısı sorunları uzman ekipler tarafından giderilmelidir. Yedek parça gereken tamir çalışmalarında ilave garanti süresi verilir. Konusunda deneyimli kadrolarımız yaşanan sorunun giderilmesine ve tekrar etmemesine odaklanarak müşteri beklentilerini eksiksiz olarak karşılar.

2- Fırının çakmağı çalışmıyor

Çakmak gibi parçalar garanti kapsamı içinde değerlendirilir. Franke ve diğer marka fırın teknik servis hizmetlerinde güvenilir olan ekiplerimiz talep edilen aksesuarları da en kısa sürede temin eder. Set üstü fırın veya farklı modellerle ilgili periyodik bakım talebi için de ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Franke Fırın Modelleri

Küçük detaylarla büyük farklar yaratan Franke fırın modelleri, otomatik temizleme programlarına sahiptir. Anlaşılır ekranlar herkes tarafından kolay kullanılır. Kolay temizlik için çıkabilen üniteler günlük hayata konfor katar. Ülke geneline yayılan; Franke servis İzmir, Franke servis İstanbul ve Franke servis Kayseri hizmetlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Franke Servis Hizmetleri

7/24 kesintisiz olarak sunulan Franke teknik servis hizmetleri, uman kadrolar ve mobil servis araçlarıyla yönetilir. Orijinal yedek parça ve değişen parça için ilave garanti süresi veren servis hizmetlerimiz, yaşanan Franke arıza, montaj ya da periyodik bakım taleplerinde uygun fiyatlar ve zengin ödeme seçenekleriyle karşılanır. İstanbul için size en yakın; Franke Ataköy servis, Franke Bakırköy servis, Franke Kadıköy servis, Franke Ataşehir servis veya Franke Etiler servis noktasına kayıt açtırabilirsiniz

7/24 Hemen Ara