Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Arçelik buzdolabı ürünleri, yıllardır en üst kaliteye sahip olarak üretilirler. Bu ürünlerin gereken performansı sergilemeye devam etmesi, profesyonel bir teknik bakımla sağlanır. Buzdolabında zaman zaman oluşan arızalar, mutlaka Arçelik buzdolabı teknik servis tarafından giderilmelidir. Sizlere bu hizmeti veren firmamız, alanında uzman bir ekiple görev yapmaktadır.

Arçelik Buzdolabı Ürünlerinde Yaşanan Arızalar

Arçelik buzdolabı ürünleri, gelişmiş teknolojiye sahiptir. Gereken anlarda Arçelik buzdolabı servis çağırın uyarısı verebilir. Böyle zamanlarda mutlaka uyarı dikkate alınmalıdır. Buna göre,

1- Buzdolabının yeterince soğutmaması sorunuyla karşılaşmak mümkündür.

Soğutmayan buzdolabı, birçok probleme sahip olabilir. Böyle bir durumda öncelikle buzdolabının kapağının tam olarak kapatıldığından emin olunmalıdır. Ayrıca dolap kapağında bir problem oluşup oluşmadığı incelenmelidir. Buzdolabının soğutma ayarları kontrol edilmelidir. Eğer sorun devam ediyorsa teknik servise başvurulmalıdır.

2-Buzdolabının gürültülü çalışması bir diğer problemdir.

Buzdolabı gürültüyle çalışıyorsa, mutlaka ürünün teknik aksamında bir sorun var demektir. Motordan veya diğer ana bölümlerden kaynaklı bir problem olabilir. Bu sorun hafife alınmamalı ve uzman bir ekip tarafından kontrol sağlanmalıdır.

3- Buzdolabının Işıklarının Yanmaması

Buzdolabının içini aydınlatmak için tasarlanan ışıklar bazen arızalanabilir. Böyle bir sorunda da duruma profesyonel bir müdahale sağlanmalıdır. Sizlere Arçelik servisi hizmet veren firmamız, Arçelik buzdolabı ürünlerinin tüm arızalarında yanınızdadır.

 

Arçelik Buzdolabı Arıza Tespiti

Arçelik buzdolabı ürünleri, dayanıklı ve sağlam bir tasarıma sahiptirler. Onların bu dayanıklılığının yıllarca devam etmesi profesyonel üretim adımları ile gerçekleşmektedir. Bu nedenle herhangi bir arıza oluştuğunda arıza tespiti önem taşır. Arıza tespiti için de markayı ve markanın tüm modellerini iyi tanıyan bir teknik servis şarttır.

Bazı arızaların yarattığı sorunlar, birbirine çok benzeyebilir. Bunların doğru tespit edilmesi zamandan ve maliyetten tasarruf etmeyi sağlar. Sizlere sunduğumuz hizmette arızanın hızlı ve doğru biçimde tespiti, hizmetin en önemli aşamasıdır.

Arçelik Buzdolabı Servis Ücretleri

Firmamız tarafından uygulanan Arçelik buzdolabı servis ücretleri yapılan işlemin niteliğine göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlandırmada parça değişimi, uygulanan işlemin boyutu gibi unsurlar gözetilmektedir. Ancak firmamızın hedefinde sizlere kaliteli teknik servis hizmetini en uygun fiyatlarla sunmaktır. Hizmetler hakkında detay bilgisi için bizi 4446010 numaralı çaprı merkezimizden arayabilirsiniz