Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Müşteri beklentilerine odaklanan Arçelik çamaşır makinesi teknik servis hizmetiyle fark yaratan ekiplerimiz farklı markaların montaj, bakım ve arıza talebini karşılar. Uygun fiyat, ödeme seçenekleri ve güler yüzlü ekip garantisiyle sunduğumuz hizmetlerle, yaşanan sorun yerinde çözüme kavuşturulur.

Çamaşır Makinelerinden Sıklıkla Görülen Arızalar

Birbirine benzer çalışma özelliklerine sahip olan makinelerde arızalar da benzer olur. Piyasada tercih edilen tüm markaların çalışma özelliklerine hakim olan deneyimli ekiplerle yürüttüğümüz Arçelik çamaşır makinesi arızaları yerinde giderme hizmetleri, değişen tüketici beklentilerine uygun olarak güncellenir. Tuttuğumuz istatistiklere göre çamaşır makinelerinde sıklıkla görülen arızalar arasında;

 * Gürültü çalışma

 * Sıkma esnasında titreşim

 * Boşaltım esnasında yüksek ses

 * Makinenin su boşaltmaması

 * Çamaşırların ıslak kalması

 * Makinenin su almaması ve

 * Sürekli su alıp boşaltma sayılabilir.

Standart sorunlara anından çözüm üreten ekiplerimiz, sıkıntının yeniden yaşanmaması için gerekli tedbirleri almayı hedefler. Kullanıcı hatalarından kaynaklanan sorunlarda, teknik donanıma sahip olan ekiplerimiz kullanıcıya gerekli bilgileri aktararak, mevcut sorunun basit bir şekilde çözüme kavuşmasına odaklanır.

Arçelik Çamaşır Makineleri Ortak Özellikleri

Türkiye'nin ilk yerli çamaşır makine üreticisi olan Arçelik, 2006 yılında Beko markası altında ihracata başlamıştır. 2009 yılında A enerji sınıfı ile %30 tasarruf sağlayan modelleri piyasaya çıkaran Arçelik çamaşır makinesi bakımı ekiplerimizin özverili çalışmalarıyla kısa sürede tamamlanır. Gelişen teknolojilerden destek alan marka, her geçen gün üst seviyede ve kaliteli ürünlerle müşteri beğenisi kazanmayı başarmıştır.

Arçelik Çamaşır Makinesi Servis Hizmetleri

Konusunda deneyimli ekiplerle sürdürdüğümüz hizmetlerimize yetkiliabi.com adresi üzerinden online olarak veya 4446010 numaralı çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz. Uzman kadrolarımız mevcut ihtiyaçlarınızın yanı sıra Arçelik çamaşır makinesi periyodik bakım taleplerini de en hızlı şekilde tamamlar. Değişen parçalarda 1 yıl parça garantisi sunan servislerimiz, tüm markaların ve her türlü beyaz eşyanın montaj, tamir ve bakım talebinde hizmetinizdedir.

Sorunu yerinde tespit eden ekiplerimiz, sizlerin onayını aldıktan sonra hızlı bir şekilde beyaz eşya arızasının giderilmesine odaklanır. Yaşam kalitesinin kesintiye uğramadan devamlılığını amaçlayan çalışmalarımız, önceden belirlenmiş planlamalar çerçevesinde deneyimli kadrolar eşliğinde tamamlanır. Gezici servislerimiz yaşanan sorunu kısa sürede