Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Müşteri beklenti, ihtiyaç ve sorunlarına odaklanan Arçelik derin dondurucu teknik servis hizmetlerimiz, uygun maliyetler ve üstün servis kalitesi ile sizlere ulaşmaktadır. Derin dondurucu montajından periyodik bakımına, arıza giderilmesinden servis hizmetlerine kadar her alanda deneyimli personellerle yerinde hizmet sunuyoruz. Yaşanan sorunun bir daha tekrar etmemesi için gösterdiğimiz çaba, parça değişimlerinde 1 yıl ek parça garanti süresiyle desteklenir.

Derin Dondurucularda En Sık Karşılaşılan Arızalar Nelerdir?

Arçelik derin dondurucu soğutmuyor sorunu en sık karşılaştığımız arıza kayıtları arasında yer alır. Her mevsim taze meyve ve sebze tüketmek isteyenlerin hayatını kolaylaştıran derin dondurucularda bazı arızalar verimin alınmasını engeller. Sızdırma ve kompresör arızası da soğutma performansında düşüşe neden olabilir.

Arçelik derin dondurucu sarı ışık neden yanar? Bu sorun özellikle yeni kullanılmaya başlanan cihazlarda yaşanabilir. Fişi yeni takılan cihazın 3-4 saat boyunca boş çalıştırılması tavsiye edilir. Kapasitenin üstünde bir yükleme de sarı ışığın yanmasına neden olabilir.

Arçelik derin dondurucu ses yapıyor. Bu sorun genellikle cihazın konduğu yerde sağlam durmadığını gösterir. Ayakları yere tam oturan ve herhangi bir yerle temas etmeyen cihazlarda bu sorun kesinlikle yaşanmaz.

Arçelik derin dondurucu su akıtıyor. Haznede biriken fazla su veya terleme sorunu ortama su akmasına neden olabilir. Bu gibi durumlarda yetkiliabi.com adresine online olarak veya 444 60 10 numaralı telefondan ulaşarak arıza kaydı açtırabilirsiniz.

Arçelik Derin Dondurucular

Sandık tipi ve çekmeceli derin dondurucu modelleriyle her zaman tüketici taleplerini en iyi şekilde karşılamaya odaklanan Arçelik; farklı renk, hacim, enerji sınıfı, derinlik ve tüketim tercihlerine uygun modeller piyasaya sunar. Isıyı -18 dereceye kadar düşüren ve muhafaza eden dondurucular, sistematik olarak çalışır ve düzenli bakım hizmetiyle uzun yıllar ilk günkü performansını sergiler.

Arçelik Derin Dondurucu Servisi

Uzman kadroya sahip olan yetkiliabi.com adresi üzerinden gelen taleplere en geç 1 saat içinde cevap verilir. Yaşanan arızayla ilgili olarak sunulan çözüm önerileri, yaşam kalitesinin artırılmasına yöneliktir. Tüm teknolojik aletlerde olduğu gibi dönem dönem marka ayrımı olmaksızın derin dondurucularda da kullanım veya üretim kaynaklı sorunlar yaşanabilir. Teknik donanım ve deneyime sahip olan ekiplerimiz talepleri en kısa şekilde uygun m