Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Yetkiliabi.com her türlü klima arızası için profesyonel hizmet sunmaktadır. Bu konuda Arçelik markasının bir çok modeli için destek alabilirsiniz. Özellikle değişik özelliklere ve tasarımlara sahip klima ürünleri yıl boyunca düzenli olarak kullanılmaktadır. Bu da belli başlı bazı problemlerin ortaya çıkmasına sebep olabilir.

Her ne kadar Arçelik klima gibi önemli bir markanın bünyesindeki ürünler olsa dahi; klimalar hassas yapıya sahiptir. Bu konuda yetkiliabi.com’a güvenebilir; İstanbul ve çevresi için en iyi desteği alabilirsiniz. Uzman kadromuz ile ayrıca Düzce beyaz eşya teknik servis ekiplerimiz ile her türlü bakım ve onarım desteğini sağlamaktayız. Tam donanımlı ekip ve ekipman eşliğinde bi tikla servis desteğini kapınızda bilin.

Arçelik klima arıza desteği

Klimalar için periyodik bakım büyük öneme sahiptir. Böylece yaşanabilecek olası sorunlar karşısında, problem fazla büyümeden klima onarımı desteğiyle güvenle kullanabilirsiniz. Toz, kir ve polen temizliği gibi pek çok problem için güvenilir teknik servis hizmetini sizlere sunmaktan gurur duyarız. Çalışmalarımız Bursa ve çevresini de kapsamaktadır. Ayrıca Denizli için yine fan temizleme ve mekanik bölümü konusunda özel bakım hizmetini elde edebilirsiniz. Ön keşif üzerinden başlayan teknik servis süreci, olası her türlü bakım, onarım ve yedek parça teminiyle devam etmektedir.Profesyonel Çözümlerle Klima Teknik Servis Hizmeti

Yerinde ve hızlı müdahale sayesinde, Arçelik klima teknik servisi olarak klimanızın daha sağlıklı çalışmasına olanak tanımaktayız. Sunduğumuz hızlı servis hizmetiyle, klimanızın bakım ve onarımının tamamlanması daha yüksek verim almanızı sağlamaktadır. Her türlü arızalı klimalar için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Aynı gün servis hizmetini 7/24 teknik destek üzerinde sağlamaktayız.Güvenilir Hizmet ile Profesyonel Teknik Servis

Türkiye'nin farklı şehirleri için deneyimli teknisyen ekiplerimiz yetkiliabi.com üzerinde hizmet vermektedir. Bu şehirler arasında izmir de bulunmaktadır. Aynı zamanda Türkiye'nin başkenti Ankara için klimanız adına periyodik bakım, onarım, yedek parça temini ve montaj desteği elde edebilirsiniz. Farklı klima sorunları ile beraber aynı zamanda her türlü beyaz eşya modeli konusunda profesyonel hizmet almanız mümkün. Tek yapmanız gereken detaylı bilgi almak için 4446010 numarasını tuşlamanızdır.

Arçelik klimalarınız bazı hata kodları ile sizin doğru onarım süreci geçirmenize olanak sağlamıştır.

Arçelik klima hata kodları;

Arçelik E1   arızası = Sıcaklık sensörü arızası
Arçelik E5   arızası = İç unite dış ünite arası iletişim hatası
Arçelik E6   arızası = Dış unite koruması
Arçelik E10 arızası = Kompresör emme basıncı arızası
Arçelik E13 arızası = Kompresör faz sırası arızası
Arçelik E14 arızası = Kompresör faz baplantı hatası
Arçelik P4   arızası = İç ünite kondenser sıcaklığı çok düşük ya da çok yüksek kompresör koruma
Arçelik P5   arızası = İç ünite kondenser sıcaklığı çok düşük ya da çok yüksek kompresör koruma
Arçelik P7   arızası = Dış ünite tahliye sıcaklığı çok yüksek
Arçelik P9   arızası = Soğuk hava koruması devrede
Arçelik P10 arızası = Tahliye basıncı koruması
Arçelik P11 arızası = Emme basıncı koruması
Arçelik P12 arızası = Aşırı akım koruması
Arçelik HS  arızası = Buz çözme devredeede
Arçelik E57 arızası = Yetersiz soğutma
Arçelik C1  arızası = İç unite sensörü problemi
Arçelik C3  arızası = Dış unite sensörü problemi
Arçelik C4  arızası = Aliminyum sensör soğutucu problemi
Arçelik C5  arızası = Haberleşme arızası
Arçelik C6  arızası = DC pil ani yükselme ve düşme problemi
Arçelik C7  arızası = Yüksek akım problemi
Arçelik C8  arızası = Fan çalışmıyor
Arçelik C9  arızası = Dış ünite fanı çalışmıyor
Arçelik CA  arızası = Kompresör basınç sorunu sensör problemi
Arçelik CC  arızası = Ana kart arızası
Arçelik CD  arızası = PSC sorunu
Arçelik CE  arızası = Kompresör fazı akım sorunu