Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Klimanızda herhangi bir sorun yaşadığınızda Arçelik klima bakımı ve  temizliği için 4446010 çağrı merkezini arayarak hizmet alabilirsiniz. Müşterilerine 7/24 hizmet vererek acil ihtiyaçlarını çözmek için çalışan firmamız, konusunda deneyimli teknik bir kadroya sahiptir. Kullandığınız klimanın  verimli çalışması bulunduğunuz ortama sağlıklı ve güvenli hava girmesini sağlar. Yıl boyu çalışan cihazınızın verimli ve aynı zamanda tasarruflu olmasını istiyorsanız klima bakımını düzenli olarak yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Sık Görülen Klima Arızaları Nelerdir?

Müşterilerimizden gelen şikayetlerin istatistiklerine bakıldığı zaman klima arızaları birkaç başlıkta toplanabilir. Bunlar;

 * Hava üflemeyen cihaz

 * Fanın çalışmaması

 * Yeterli soğutmanın olmaması

 * Sistemin sık sık kısa devre yapması ve

 * Soğutma esnasında iç mekana su damlamasıdır.

Yoğun kullanım dönemleri öncesinde ve sonrasında yapılacak rutin Arçelik klima filtre bakımı ile maksimum verim elde edilebilir. Konusunda deneyimli teknik ekiplerimiz müşteri şikayetlerini dinledikten sonra sadece çözüme ve sorunun tekrar etmemesine odaklanarak çalışmalarını en kısa sürede tamamlar. Bakım esnasında değiştirilen parçalar için 1 yıl ek parça garanti süresi verilir.

Arçelik Klimalar

Piyasanın en beğenilen ve tüketicinin en çok tercih ettiği markalardan birisi olan Arçelik, klima modelleriyle de kendini ispat etmiştir. Farklı ihtiyaç ve beklentilere uygun olarak tasarlanan klima modelleri; ısıtma, soğutma ve enerji sınıfına göre çok çeşitli özelliklere sahiptir.

Arçelik klima bakımı nasıl yapılır sorusuna cevap almak için sunduğumuz kurumsal hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Kullanılması son derece kolay ve konforlu olan klimalar, bakım yapılmadığı zaman çok masraflı olabilir. Klima montajının doğru yapılması kullanım ömrünü uzatacağı gibi mekana kattığı konforla da fark yaratır.

Arçelik Klima Servisi

Yetkiliabi.com hizmetlerine online olarak ulaşabileceğiniz gibi bize 444 60 10 no'lu çağrı merkezi üzerinden arayarak Arçelik klima bakım fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Alanında uzman ve eğitimli teknik servislerden oluşan kadromuz, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla her zaman yanınızdadır.

Firmamız; bakımdan onarıma, montajdan yedek parça teminine kadar her ihtiyacınızda eksiksiz ve hızlı hizmet verir. Farklı marka ve model klimalar için kapsamlı bir hizmet veren firmamız, sorunu yerinde tespit eder ve zaman kaybetmeden arızanın giderilmesi için çalışır. Her aşamada uygun maliyetli Arçelik klima bakım ücreti avantajı sağlayarak yıl boyu konforlu bir ortamda yaşayabilirsiniz.