Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Doğru klima seçimi kadar klimanın doğru bir şekilde montajı da önemlidir. Profesyonel İzmir klima teknik servis hizmeti sunan ekiplerimiz, bu konuda çözüm odaklı hareket etmektedir. Arçelik klima montaj işleminde sertifikalı elemanlar her zaman için önem arz etmektedir. Büyük mekanlar için salon tipi Arçelik, küçük mekanlar için küçük oda tipi klimalar tercih edilmektedir.

İlden İle Klima Hizmeti

Bu sektörde 7/24 hizmet önemlidir. Türkiye’nin en büyük ili İstanbul için profesyonel İstanbul klima servisi hizmeti kusursuz şekilde verilmektedir. Bursa teknik servis ekiplerimiz de her zaman  çözüm üretmeye hazırdır. Ankara klima servisi ekiplerimiz, montaj işlemi öncesinde bulunduğunuz yerde inceleme işlemi gerçekleştirmektedir. İzmir teknik servis hizmetlerimiz için de yetkiliabi.com üzerinden talepte bulunabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerini Aramak Yeterli

Klima montaj işleminde, yetkiliabi.com deneyim ve tecrübe sahibi bir adrestir. Düzce bölgesi için klima montaj hizmetini yetkiliabi.com üzerinden alabilirsiniz. Montaj işlemi konusunda ekipler Denizli için de servis vermektedir. Randevu ile çalışan teknik servis elemanları sizin verdiğiniz bilgiler doğrultusunda hareket etmektedir. Randevu için 4446010 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Servis Ekipleri En Doğru Seçimi Gerçekleştiriyor

Montaj işleminde en önemli konu duvar seçimidir. Cihaz için doğru duvarın seçilmesi, hızlı servis hizmetinin ilk önemli adımıdır. Ayrıca duvar seçimi kadar dış cepheye monte edilecek klima motorunun yeri de önemlidir. Ayrıca motor montaj işlemi de önemlidir. Dış cephe motor montajında gerekirse sepetli vinç kullanılmaktadır. Klima montajı işleminde, duvar seçimi cihazın verimi için önemlidir. Profesyonel yerinde montaj ekibi bu konuda çözüm odaklı hareket etmektedir.

Sertifika ve Tecrübe Önemlidir

Ayrıca montaj için gerekli resmi yeterliliğe sahip olmak gerekir. Güvenilir servis hizmeti için gerekli belgelerin tedarik edilmesi gerekir. Arçelik klima teknik servisi için de gerekli belgelerin tedarik edilmesi gerekmektedir. Elektrik bağlantısı, gaz basma işlemi ve test işlemlerinde deneyim, tecrübe ve sertifika önemlidir. Bİtikla servis işlemi için yetkiliabi.com’a giriş yapmanız yeterlidir. İstediğiniz zaman beyaz eşya servis elemanları en kısa sürede adresinize ulaşmaktadır.