Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Eskimiş olmasından dolayı verimli bir şekilde çalışmayan Arçelik klimaların bakım ve onarımları en iyi yetkiliabi.com’un uzman kadroları tarafından profesyonelce yapılmaktadır. Bakımları profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen Arçelik klimalar uzun bir kullanım ömrüne sahip olmaktadır. Özellikle yazın sıcak havalarda klimaya olan ihtiyaç daha fazladır. Deneyimli Arçelik klima teknik servis ekiplerimiz, müşterilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışmaktadır.

Müşterilerimizin arızalanmış klimalarını tespit etmek ve onarımını yapmak için söz verdiğimiz saatte adresinizde oluyoruz. Yetkiliabi.com birçok noktada hizmet vermekte olup İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerin yanı sıra Denizli ve Düzce gibi şehirlerde de müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verkemtedir. Haftanın 7 gün 24 saati bizimle iletişime geçebilen müşterilerin teknik servis taleplerine en hızlı şekilde cevap vermek önceliklerimiz arasındadır.

Arçelik Klima Servisi

Beyaz eşya teknik servis talebinde bulunan müşterilerimizin evlerine tam vaktinde giden firmamız, kaliteli teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Onarımı gerçekleştirilen klimalar hakkında müşteri bilgilendirilerek müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutulmaktadır. Parça değişimi gerekli olan klimalarda, değiştirilen yedek parça için 1 sene parça garantisi uygulanmaktadır.

Tam donanımlı olan firmamız, beyaz eşya teknik servisi konusunda sektörde öncüdür. Müşteriler yetkiliabi.com adresinden ve 4446010 numarasından Arçelik klima teknik servis hizmetinden faydalanabilmektedir. Her türlü arızayı kısa sürede tespit eden teknik servis çalışanlarımız, ön kontroller ile hizmet kalitesini arttırmaktadır. Bakımı gerçekleştirilen klimalarda tasarruf sağlamak oldukça kolaydır ve elektrik faturasında ciddi oranda azalma görülmektedir.

Arçelik Klima Bakım ve Onarım

Müşteriler hızlı servis ve güvenilir servis ile zaman kaybı yaşamamakta ve onarımı gerçekleşmiş klimalarına kısa sürede kavuşmaktadır. Kaliteli ve iyi hizmet vermek için çalışan firmamız, bi tıkla servis ile müşterilerin mağduriyetlerini gidermektedir. Teknik elemanlar işinde uzman kişiler olmakla birlikte Arçelik klima teknik servisi konusunda son derece deneyimlidir.

Arızalanmış klima yerinde onarılması mümkün değilse, tecrübeli servis elemanlarımız aracılığı ile atölyeye götürülür ve onarımı gerçekleşir gerçekleşmez kısa sürede müşterinin adresine teslim edilir. Geniş bir hizmet ağına sahip olan yetkiliabi.com klima teknik servisi ufak arızalarda bile müşterilere yerinde hizmet vermektedir. Arçelik klimaların arızası ne olursa olsun, mutlaka bir çözümü vardır. Arçelik klimanın arızası tespit edilir edilmez, müşteriye arızası hakkında bilgi verilir ve çözüm süreci anlatılır.