Beko BM serisi bulaşık makineleri ile birçok farklı seçenekte ürünler sunmaktadır.

Beyaz eşyalarınızda yaşadığınız sorunlara ve aldığınız yetersiz teknik hizmetlere karşı hızlı ve kaliteli çözümler üretiyoruz. Bulaşık makineniz hangi marka olursa olsun, Beko teknik servisi olarak kurulum, onarım ve bakım hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Bulaşık makineleri ve beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü bilgi ve sorun için servis talebi oluşturabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken online olarak yetkiliabi.com üzerinden başvuru veya 4446010 nolu çağrı hattımızı aramaktır.

Bulaşık Makinelerinde Görülen Aksaklıklar

Bulaşık makinelerinin marka ve modelleri ne olursa olsun genellikle çalışma prensipleri aynıdır. 20 yıllık bilgi birikimi ve deneyimle Beko bulaşık makinesinin arızası ile birlikte bütün markaların onarımını garantili şekilde yapıyoruz.

Bulaşık makineleriniz arıza ve sorunlarda, Beko bulaşık makinesi arıza ışıkları veya hata kodları gösterirler. Bunların ne anlama geldiğini bilirseniz, önleminizi almanız ve duruma göre bizleri aramanız en doğrusu olacaktır. Genel olarak bulaşık makinelerinde görülen aksaklıkları şöyle sıralayabiliriz;

1-Bulaşık makinesinden kötü koku geliyor.

 -Bulaşıkları uzun sürede makinede birikmesini beklemeyin. Bulaşıkların birikmesini bekliyorsanız günde bir defa ön yıkama yapabilirsiniz.

 -filtre sisteminiz kirlenmiş olabilir.

2-Bulaşıklar temiz yıkanmıyor.

 -Bulaşıkları doğru yerleştirdiğinizden ve doğru programı seçtiğinizden emin olun.

 -Deterjanları yeterince koyduğunuzdan emin olun. Toz deterjanlarınızı kapalı ortamda ve nemden uzak tutun.

3-Makinenizin ön göstergesinde bulunan dijital ekran aynı zamanda Beko bulaşık makinesi arıza kodları ile sizi bilgilendiriyor.

-H5 kesintisiz su girişi hatası var demektir. Bu durumda Beko bulaşık makinesi kart arızası olabilir. Makinenin fişini çekip, yetkili servisinizi arayıp, hata kodunu söylemelisiniz.

-H6 makinede su problemi olduğunu gösteriyor. Makineye ya su girmiyordur ya da suyu boşaltmıyordur. Bu durumda Beko bulaşık makinesi pompa arızası olabilir. Fişi prizden çekip, yetkiliabi.com ile  irtibata geçmelisiniz.

Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Beko bulaşık makinesi veya diğer marka bulaşık makinelerinizde yaşadığınız sorunlarda yetkili servislerimizden talep oluşturabilirsiniz. Servis talebi oluşturmanızla birlikte yoğunluğa göre servis ekibimiz bir saatte adresinizde oluyorlar. Gerekli incelemeler ve kontrolden sonra sorunu tespit edip, çözümünü size anlatıyorlar.

Seri bir şekilde gerekli onarım işlemine başlıyorlar. Pompa veya Beko bulaşık makinesi kart arızası durumlarında orijinal parçalarla değişimi sağlıyorlar. Servis sonunda sorunsuz çalışan makineye ve bir yıllık parça garantiye sahip oluyorsunuz.

 

7/24 Hemen Ara