Beyaz eşyalarınızın arıza çözümlerinde müşteri beklentilerine odaklanan Beko servisi hizmetlerimiz, alanında deneyimli mobil ekipler tarafından verilir. Değişen parçalara ilave garanti süresi verilirken, aynı gün servis imkanı ekonomik çözümlerle sağlanır. Teknik destek ve arıza kaydı oluşturmak için ekiplerimize 444 60 10 Beko bulaşık makinesi teknik servis numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Makinelerinde Karşılaşılan Sorunlar ve Çözüm Önerileri

Farklı marka ve model bulaşık makineleri kullanıcı hataları, parça aşınması veya farklı teknik nedenlere bağlı olarak verimden düşebilir. Yeni alınan cihazların kurulum ve montajı bu nedenle mutlaka teknik ekipler tarafından yapılmalıdır. Bulaşık makinelerinde yaşanan arızalar kirli eşyaların iyi temizlenmemesine neden olur. Bu da ciddi bir zaman kaybı, su tüketimi ve hijyen sorunlarına neden olur.

En sık karşılaşılan bulaşık makinesi sorunu; iyi temizlememedir. Makine içine kapasiteden daha fazla bulaşık koymak, hatalı yerleştirme veya program seçimi, deterjan ve tuz eksikliği bu soruna neden olabilir.

Yaşanan bir diğer en önemli sorun ise gürültülü çalışmadır. Filtrenin bulaşıklara çarpması sonucunda istenmeyen sesler çıkabilir. Makinenin motorunda yaşanması muhtemel sorunlarda ise devreye Beko bulaşık makinesi teknik servisi konusunda uzman ekipleri olan yetkiliabi.com a ulaşılması gerekir.

Bulaşık makinesi su boşaltmıyorsa; tahliye hortumuna göz atılmalıdır. Hortumda yaşanan bir kıvrılma tahliyede sıkıntı yaşanmasına neden olur.

Bulaşıklar yıkanıyor ama kurumuyorsa; rezistans ya da termostatta arıza olabilir. Kullanıcı kaynaklı olmayan bu sorunda yetkiliabi.com Beko bulaşık makinesi servisi teknik ekipleri parça değişikliğine gidebilir.

Beko Bulaşık Makinesi Modelleri

Farklı ihtiyaçlara özel olarak hazırlanan Beko bulaşık makine modelleri, gelişen teknolojilerden destek alınarak tasarlanır. Ürün rengi, program sayısı, yarım yük algılama, kapasite ve enerji sınıfı göz önünde tutularak yeni modeller arasından seçim yapılabilir.

Beko Bulaşık Makinesi Servis Hizmetleri

Yeni alınan cihazın kurulum ve montajından, kullanılan makinelerde yaşanan arıza ve periyodik bakıma kadar her talepte hızlı, güvenilir, çözüm odaklı ve güler yüzlü hizmetlerle fark yaratan yetkiliabi.com hizmetlerine online olarak veya 444 60 10 numaralı çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz. Arıza kaydı oluşturmadan önce güncel Beko bulaşık makinesi servis ücretleri ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

7/24 Hemen Ara