Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Beyaz eşyalar içinde buzdolaplarının ayrı bir yeri vardır. Arızalanmaları veya sorun çıkarmaları durumunda bütün yiyeceklerin bozulmasından endişe duyarsınız. Yetkiliabi.com servisleri olarak bu endişelerinize kökünden çözüm üretiyoruz. 20 yılın verdiği tecrübe ve deneyimle Beko teknik rservisi olarak bütün buzdolabı markalarına montaj, bakım ve onarım hizmeti veriyoruz.

Buzdolabınız hangi marka olursa olsun, üzerinde Beko buzdolabı arıza işaretleri veya uyarı kodları gördüğünüzde ne anlama geldiğini bilmeniz önemlidir. Bunları bildiğinizde gerekli önlemleri alıp, duruma göre bizimle irtibata geçebilirsiniz. Buzdolabınızda karşılaşabileceğiniz arızalar ve basit çözümleri şunlardır;

1- Buzdolabı yeterince soğutmuyor.

- Soğutma ayar düğmesini ve kapı mıknatıslarını kontrol edin. Buzdolabının ayarıyla oynanmışsa gerekli konuma getirin. Kapı mıknatıslarının kapıyı iyi kapattığından emin olun.

2-Buzdolabı çalışmıyor.

- Fişin prize takılı olduğundan ve buzdolabına elektrik geldiğinden emin olun. Buzdolabı ışığı yanıyor fakat buzdolabı çalışmıyorsa, Beko buzdolabı motor arızası var demektir. Bu durumda hızlı şekilde 4446010 numaralı çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

3- buzdolabınız verimli çalışmadığında veya arıza verdiğinde Beko buzdolabı arıza kodları devreye girecektir. Bu kodların ne anlama geldiğini bildiğinizde önlem almanız ve servise bilgisini vermeniz buzdolabınızın geleceği için yararlı olacaktır.

- Buzdolabınızın üst bölümünde buzlanma varken, alt kısımda soğutma olmuyorsa, Beko buzdolabı arıza kodları e4 uyarısı verilir. Buzdolabınızda defrost ısıtıcı veya termal sigorta arızaları var demektir.

- Buzdolabınız oluşan buzlanmayı eritme görevini yerine getiremediğinde Beko buzdolabı arıza kodları e1 uyarısı vermeye başlar. Defrost ısıtıcı sorunudur ve teknik servis hizmeti gerektiren bir arızadır. Hızlı şekilde, hata kodunu bildirerek yetkiliabi.com’a talepte bulunmanız yeterlidir.

- Sensörün arızalanması ve karttan işlem yapamaz hale gelmesi durumunda, dondurucu bölümü soğutma görevini yerine getiremez. Bu durumda beko buzdolabı arıza kodları e8 uyarısı verecektir. Sizin yapacağınız fişi prizden çekip, yetkiliabi.com servisleri ile irtibata geçmektir.

Beko Buzdolabı Servisi

Sadece Beko değil, her türlü buzdolabı arızalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Online olarak yetkiliabi.com veya 4446010 çağrı hattımızı arayarak servis talebi oluşturabilirsiniz. Bir telefonunuzla uzman ve profesyonel ekibimiz bir saatte adresinizde oluyorlar. Yerinde arıza tespiti ve çözüm odaklı çalışmalarıyla sorununuzu çözüyorlar. Bunun yanında Beko buzdolabı kompresör arızası gibi parça değişimi gerektirecek arızalarda orijinal parçalar kullanıyoruz. Bu parçalarla birlikte bir yıllık garanti kapsamına girmiş oluyorsunuz.