Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Beyaz eşyaların sorunsuz ve konforlu bir şekilde kullanımına devam edilmesi adına günümüzde en etkili teknik servis hizmetleri yetkiliabi.com tarafından sunulmaktadır. Konusunda uzman bir ekiple gerçekleştirdiğimiz teknik servis hizmetlerinde başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Beko servisi taleplerine en kısa sürece yanıt veren teknik servis ekibi, her tür sorunu yerinde çözebilecek altyapıya sahiptir.

Beko Buzdolabı Teknik Servis Hizmetleri

Beko marka buzdolaplarında birçok farklı nedenle arıza yaşanabilmekte ve bu da hayatı olumsuz etkilemektedir. Kaliteli ve çözüm odaklı hizmet anlayışıyla gerçekleşen Beko servis hizmetleri, birçok farklı arıza için başarılı bir şekilde yerine getirilmektedir. Gerekli tüm ekipmanlar ile adresinize gelen uzman ekip, öncelikle sorunun kaynağını çözmekte sonra ise tamir işlemini yerine getirmektedir.

Beko Buzdolabı Servis Hizmeti Kapsamı

Beko buzdolabı cihazlarında yaşanan arızalar etkili yöntemlerle ve garantili olarak giderilmektedir. Orijinal yedek parçaların kullanıldığı Beko buzdolabı teknik servis hizmetleri, cihazı uzun süre daha sorunsuz olarak kullanabilmenize imkan tanımaktadır.

Beko buzdolabı teknik servis hizmetleri dahilinde bakım çalışmaları da yer almaktadır. Buzdolabının daha az enerji harcayarak daha yüksek verim sunmasını sağlayan bakım hizmetleri, düzenli aralıklarla ve etkili yöntemlerle yerine getirilmektedir. Tüm Beko buzdolabı modelleriniz için ihtiyaç duyduğunuz zaman teknik servis talebinde bulunabilirsiniz. Konusunda uzman ekip her tür arıza ya da bakım taleplerinize uygun yanıtları vermeye devam etmektedir.

Beko Buzdolabı Servis Hizmeti Ücretleri

Garanti güvencesi ile gerçekleşen teknik servis hizmetleri, uygun fiyat seçenekleri ile yerine getirilmektedir. Sunulan teknik servis hizmeti sonrasında da sizlere ihtiyaç duyduğunuz konularda destek vermeye devam etmektedir.

Yapılan arıza tespiti ile izlenecek yolu belirleyen ekip, daha sonra en etkili çözümleri tek tek uygulamaktadır. Geniş servis ağı ile gerekli desteği sağlayan teknik servis ekibi, en zor arızalar için dahi gerekli altyapıya sahiptir. Beko buzdolabı servis uyarısı aldığınızda hemen iletişime geçerek servis talep edebilirsiniz. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra yapılan işin içeriğine ve süresine bağlı olarak sizler için bir fiyat belirlenmektedir.

Beko buzdolabı servis ücretleri sunulan hizmetin kapsamına ve uygulanan işlemlerin içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Öncesinde teknik servis talebinizi online ya da müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz.