Beko BK serisi çamaşır makineleri seçenekleri ile birçok tüketicinin ihtiyaçlarına yönelik beyaz eşyalar üretmektedir. 

Beyaz eşyalarınızda özellikle çamaşır makinelerinizde yaşadığınız teknik hizmet sorunlarına akılcı ve profesyonel çözümler üretiyoruz. 20 yıllık tecrübemizle beyaz eşyalarınızın kurulum, bakım ve onarımlarında kalıcı çözümlerle ilk aranan Beko servisi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Çamaşır Makinelerinde Genellikle Görülen Aksaklıklar

Çamaşır makinenizin markası ne olursa olsun yetkiliabi.com servislerini arayabilirsiniz. Bütün markalarda uzmanlaşmış ve deneyimli ekibimiz, Beko çamaşır makinesi teknik servis olarak akılcı ve kalıcı çözümler üretiyorlar.

Servisimizi aramadan önce makinenizde karşılaştığınız arızaların ne olduğunu bilmeniz önemlidir.

1-Çamaşır makinesi gürültülü çalışıyor.

Ayakların zemine düzgün ayarlandığından ve zeminin düz olduğundan emin olun.

Dış küvet ve tambur arasına nesne sıkışmış olabilir. Kıyafetlerinizi yerleştirmeden önce ceplerini iyi kontrol edin.

2- Çamaşır makinesi su boşaltmıyor.

Boşaltma pombası veya atık su pompası tıkalı olabilir. Pompada yabancı nesneler bulunabilir.

3- Çamaşır makinesi su almıyor.

Musluğun açık olduğundan emin olun. Su tazyik seviyesi düşük olabilir.

Çamaşır Makinesi Hata Kodları

E2; makinenin suyu iyi ısıtmadığını gösteriyor.

E6, E11, motor arızalarını gösterir. Bu durumda makinenizi ve musluğunuzu kapatın. Fişi çekip, Beko çamaşır makinesi servis hizmeti veren yetkiliabi.com çağrı merkezini arayınız.

E9 ve E10 makine kapağı sorununu gösteriyor. Kapağın iyi kapanmadığından emin olun. Contaları ve kapak kilidini kontrol edin.

E17; sistem tambur içinde çok fazla köpük tespit ederse bu uyarıyı veriyor. Genellikle yanlış deterjan seçiminde bu hata kodunu görürsünüz. Bu durumda deterjanı değiştirip, makineyi boşaltmalısınız. Sorunun giderilmesi için birkaç yıkama yapmalısınız.

E18; makineye aşırı yükleme yaptığınızda bu uyarı kodunu görürsünüz. Bu durumda aşırı yükü azaltıp, döngü ayarını yeniden yapmanız gerekiyor.

Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz için servis talebi oluşturmak isterseniz yetkiliabi.com üzerinden veya 4446010 çağrı hattından bize ulaşabilirsiniz. Servis talebinizi oluştururken, arıza konusunu ve hata kodunu bildirmeyi unutmayın. Servisimiz bir saatte adresinize gelip, yerinde arıza tespiti yapacaktır.

Arızanız ve onarımı konusunda detaylı olarak bilgilendirmeyi yapıyoruz. Sorununuza profesyonel ve kalıcı çözüm üreterek memnuniyetinizi kazanıyoruz. Olası parça değişikliklerinde Beko çamaşır makinesi yedek parça ürünlerini kullanıyoruz. Kullandığımız parçalarla bir yıllık parça garantisini de sunuyoruz.