Beko derin dondurucuları çekmeceli, sandık tipi , tek kapılı, yatay tip gibi bazı değişik modeller içermektedir. Özellikle Beko sandık tipi derin dondurucuları en çok tercih edilen modeller arasındadır. 

Uzman teknik kadromuzla sunduğumuz Beko teknik servisi hizmeti, her türlü beyaz eşya için güvenle verilir. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için sürdürdüğümüz çalışmalar, ödeme seçenekleriyle desteklenir. Alanında teknik donanıma sahip güler yüzlü ekiplerimiz, haftanın her günü hizmetinizdedir.

Derin Dondurucu Arızaları ve Çözüm Önerileri

Kullanıma hazır hale getirilen Beko derin dondurucu ayarları verimli bir performans için son derece önemlidir. Ortam ısısı ve kapasiteye uygun olarak dönemsel olarak değiştirilmesi gereken ayarlar hakkında kullanıcı kılavuzu üzerinden en doğru bilgiye ulaşılabilir. Yılın 365 günü sağlıklı beslenmek, taze meyve ve sebze tüketmek isteyen tüketiciler Beko derin dondurucu çeşitleri arasından seçim yaparak gıda saklamak için hazırlıklara başlayabilirler.

Cihazın dış yüzeyi çok ısınıyor; soğutma sistemiyle çalışan derin dondurucularda bu sorunun yaşanması son derece doğaldır. Termostat ve şoklama ayarı doğru yapılmış cihazdan istenen verim alınabilir.

Ürünlerde koku oluyor; kullanıcı kaynaklı olan Beko derin dondurucu arızaları ve çözümleri basit tedbirler alınarak giderilebilir. Koku sorunu yaşanması halinde dondurucu içine ağzı açık paket konulmamasına özen gösterilmelidir.

Kırmızı lamba sürekli yanıyor; kapağın doğru kapanıp kapanmadığı kontrol edilmelidir. Dolap içinde oluşan kalın buz kütleleri de bu ışığın yanmasına neden olabilir. Ev tipi veya ticari derin dondurucularda yaşanan arızalar farklılık gösterebilir. Kullanıcı kaynaklı olmayan arızalarda zaman kaybedilmeden teknik ekiplere haber vermek gerekir.

Beko Derin Dondurucu Modelleri

 

 Son yılların en çok tercih edilen beyaz eşyaları arasına giren derin dondurucular özellikle bilinçli tüketicilerin ve çalışan annelerin hayatını kolaylaştırır. Sahip oldukları özelliklere göre değişen Beko derin dondurucu fiyatları sunulan indirim ve taksitli ödeme seçenekleriyle bütçe dostudur. İhtiyacınız olan modele; ürün tipi, ürün rengi, brüt hacim ve enerji sınıfına bakarak karar verebilirsiniz.

Beko Derin Dondurucu Servis Hizmetleri

Farklı marka ve model beyaz eşyaların tamirinden montajına, yedek parça ve aksesuar temininden bakımına kadar her ihtiyaçta müşterilerinin yanında olan yetkiliabi.com online hizmetlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. Kullanım önerileri, sık karşılaşılan arızalar, periyodik bakım hizmetleri ve yedek parça ihtiyacında 444 60 10 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir ve hizmet kaydı oluşturabilirsiniz.