Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Beko markası satış sonrası müşteri memnuniyetine verdiği önemle fark yaratan uluslararası markalardan biridir. Farklı markalara ait beyaz eşya servisi veren firmamız, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu her an yanlarında olmak için detaylı çalışmalar yapar. Ekiplerimiz beyaz eşya kategorisindeki tüm elektronik cihazlara, kombiden ankastre ürünlere kadar birçok farklı cihaza bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Beko Klimalarda Yaşanan Arızalar ve Çözüm Önerileri

İstanbul’un yanı sıra; Düzce Beko servisi, Bursa Beko servisi , Denizli Beko servisi, İzmir Beko servisi ve Ankara Beko servisleri   ile hizmetlerini sürdüren yetkiliabi.com şehrin en uzak bölgelerinde bile çok hızlı destek sağlar. 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet sağlayan nöbetçi mobil ekiplerimiz, kategorilerine göre uzmanlaşmış ekiplerden oluşmaktadır.

Yapılan arıza kayıtları çok hızlı bir şekilde değerlendirmeye alınır. Ürünlerinizin garanti şartlarının bozulmaması üzerine kurduğumuz sistem ile 100% müşteri memnuniyeti sağlamak en büyük hedefimizdir. Son derece güvenilir işlere imza atan Beko klima servisi ekiplerimiz, yüksek bedeller ödemeden de bu hizmetin verilebileceğinin en büyük kanıtıdır. Hizmetlerimizden yararlanmak için bize 4446010 numaralı çağrı merkezimizden ya da yetkiliabi.com online adresimizden ulaşabilirsiniz.

Online servis talep formunu kısa sürede doldurarak da bize iletişim numaralarınız ve almak istediğiniz klima onarımı hizmeti hakkında bilgi verebilirsiniz. Arızalı klimalar ile ilgili olarak aklınıza gelen her türlü soruda ya da kullanım hakkında almak istediğiniz detaylı bilgiler için de bizi rahatlıkla arayabilirsiniz. Farklı marka ve model klima teknik servis hizmeti sunan ekiplerimiz size yardımcı olabilmek için tüm bilgi ve birikimlerini kullanacak ve sorununuzun hızlı servis mantığıyla çözülmesini sağlayacaktır.

Beko Klima Müşteri Teknik Servis Hizmeti

Beko klima teknik servisi ekiplerimiz evinizdeki veya iş yerinizdeki ürünlerin montajından bakımına, klima arızası şikayetinden rutin kontrollerine kadar her zaman yanınızdadır. Rutin bakımlar ve mevsimlik kontroller cihazlarınızın verimini artıracak ve enerji tasarrufu konusunda size destek olacaktır.

Ev, okul veya ofislerde kullanılan ürünlerin tamiri, montajı ve bakımı için sunduğumuz müşteri odaklı, güvenilir servis ve güler yüzlü hizmetlerimiz ile sizi önce dinler, çözümü de ona göre belirleriz. Cihazlarınızda yapacağımız bakım ve parça değişimi işlemlerinden önce sizi bilgilendirir ve onayınızı alırız. Değişime ihtiyaç duyulan parçalar orijinal yedek parçalarla değiştirilir ve yeni garanti sürelerine sahip olurlar. Her türlü sorunuzda bi tikla servis hizmetlerimizden kolayca yararlanabilirsiniz.