Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Alanında uzman ekiplerle verdiğimiz Beko servisi hizmetleri, hızlı ve çözüme odaklıdır. Klima kurulum, bakım ve tamiri konusunda teknik donanıma sahip kadrolarımız, arıza kaydının açılmasının ardından 1 saat içerisinde adresinize ulaşır.

Klimalarda Yaşanan Sorunlar ve Çözüm Önerileri

Klimalar kullanıldıkları ortama ferahlık ve konfor katar. Düzenli olarak yapılacak Beko klima bakımı temizliği cihazdan daha yüksek verim alınmasında etkilidir. Sonbahar ve yaz aylarının başında yaptırılması tavsiye edilen temizlik ve bakım hizmeti olası arızaların erken giderilmesinde de etkilidir. Periyodik beko klima bakım fiyatları hariç, bakım esnasında yapılacak parça değişimlerine ilave 1 yıl garanti süresi verilir.

Klima uzaktan kumandası çalışmıyor; elektronik aletler arasında önemli bir yere sahip olan klimalar farklı nedenlere bağlı olarak arızalanabilir. Bu aşamada kullanıcıların aklına Beko klima bakımı nasıl yapılır sorusu gelir. Kumanda sorunlarında kullanılan pillerin kontrol edilmesi gerekir. Kumanda ve klima iç ünitesi arasındaki mesafede sonucu etkileyecek faktörler arasında sayılabilir.

Klima yeterli derecede iklimlendirme yapmıyor; öncelikle klima ayarının doğru olduğu kontrol edilmelidir. Bu konu devre dışı kaldıysa Beko klima filtre bakımı zamanı gelmiş olabilir. Dönemsel olarak önerilen periyodik bakımlarda filtre temizliği de yapılır.

Klima sesli çalışıyor; motor veya rulmanlarda oluşan teknik bir arızayı işaret eden ses sorunu yaşandığından zaman kaybetmeden yetkiliabi.com servislerine haber verilmelidir.

Klimadan koku geliyor; ortam kokusu çalışan klimadan dışarıya taşınır. Sigara içilen bir ortamda sürekli çalışan klimadan koku gelmesi normaldir. Önemli bir arıza olmamakla birlikte koku sorununda da yetkiliabi.com teknik servislerine haber vermek gerekir.

Beko Klima Modelleri

Yılın 365 günü iklimlendirme ihtiyacını karşılayan Beko klima modelleri farklı ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanır. Çift yönlü taze hava sistemi, wi-fi bağlantısı, plasma özelliği veya enerji sınıfı dikkate alınarak en doğru klimayı seçerek kullanıma başlayabilirsiniz.

Beko Klima Servis Hizmetleri

Keşif ve montaj hizmetinin yanı sıra sunduğumuz; kaliteli bakım, aynı gün servis, yedek parça temini ve teknik destek ayrıcalığından yararlanmak için çağrı merkezimizi 444 60 10 numaralı telefondan arayabilirsiniz. Güncel Beko klima bakım ücreti ve aklınıza takılan her türlü sorunun cevabı için de yetkiliabi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.