Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Ortamdaki ısıyı azaltmak ve fazla nemi alarak temiz hava sirkülasyonunu sağlamak içim kullanılan Beko klima modelleri, aynı zamanda bulundukları ortamda da konfor sağlarlar. Beko beyaz eşya servisi veren şirketimiz, klima ile ilgili yaşanan her türlü ihtiyaçta hızlı çözümler üreterek müşteri memnuniyeti sağlar.

Klima Montajında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Klima ile elde edilen sıcak ya da soğuk hava ile 365 gün yaşanabilir ve çalışılabilir bir ortam sağlanabilir. Mekânın boyutları dikkate alınarak yapılacak bir seçim ile kullanım verimliliği de maksimum seviyeye getirilebilir. Beko servisi hizmetleri arasında mekan tipine uygun klimanın seçimi ve makinenin yerleştirilmesi gereken yerin doğru tespiti de yer almaktadır.

Firmamızın verdiği güvenilir teknik servis hizmetleri sayesinde periyodik olarak bakımdan geçecek klimalar, sağlıklı bir hava üreterek yaşam alanlarını konforlu hale getirirler. Makinenizin kapasitesinde veya performansında bir azalma görüyorsanız hemen 4446010 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden servis talebinde bulunabilirsiniz.

Beko klima teknik servisi hizmetleri ile müşterilerimizin her türlü ihtiyacını olabilecek en hızlı şekilde karşılar ve her konuda yanınızda yer alırız. Ekiplerimiz klima montajı konusunda deneyimli, eğitimli ve teknik tecrübeye sahip elemanlardan oluşmaktadır. Bi tıkla servis hizmetlerine 7 gün 24 saat çağrı merkezi üzerinden ulaşabileceğiniz gibi, yetkiliabi.com online müşteri talep formunu da doldurabilirsiniz.

Beko Klima Müşteri Servisi

İstanbul, Düzce, Bursa, Denizli, İzmir ve Ankara'da sürdürdüğümüz Beko teknik servis hizmeti veren tüm ekiplerimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını dünya standartlarında sunulan yerinde montaj hizmetleri ile tamamlarlar. Müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılamak, personellerimizin yetenek ve bilgilerinden yararlanmak için insana yaptığımız yatırımı sürekli artırır ve teknolojiyi yakından takip ederiz. Mobil ekiplerimizle verdiğimiz sözü tutar ve randevu saatinde adresinizde oluruz.

Ekiplerimiz farklı markaların elektronik ürünleri hakkında da montaj bilgi birikimine sahiptir. Yaygın servis ağımız ile size hızlı, donanımlı ve kolay bir şekilde ulaşarak çözüm önerilerimizi sunar ve uygulama aşamasına geçeriz. Sunduğumuz Beko teknik servis hizmetleri ile müşterilerimizin öneri ve taleplerini en hızlı ve doğru bir şekilde tamamlar ve bize ihtiyaç duydukları her an yanlarında yer alırız. Güvenilir teknik servis hizmetlerimizi devamlılık politikası ile birleştirerek müşterilerimiz için gerekli olan her çalışmaya imzamızı atarız.