Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Kaliteli işler için güvenilir teknik servis hizmeti veren yetkiliabi.com’un profesyonel hizmetleriyle farkı deneyimleyebilirsiniz. Klima ve her türlü beyaz eşyanızla ilgili her şeyi uzmanından dinleyerek verimli bir serinlik sağlamak için siz de hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Beko klima teknik servisi olarak cihazın takılacağı alana uygun kapasite ile seçilmesi son derece önemlidir. Ev ya da iş yerinizde klimanın monte edileceği yerin doğru tespit edilmesi için verdiğimiz Beko servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Klima Montajının Verimlilik Açısından Önemi

Kurulum yapılacak alanda gerekli teknik değişikliklerin ve müşteri taleplerinin dinlenmesinin ardından keşif hizmetlerimizin tamamlanması ile birlikte Beko klima kurulumunuz özenli bir şekilde gerçekleştirilir.

Klimanızın kurulacağı alanda; gerekli olan tüm parçaların temini teknik servis tarafından sağlanır. Klimanın çalışması için gerekli olan montaj parçalarının ve aksesuarların temini de ücretsiz olarak yapılır. Beko klimanın kurulacağı alanda yeterli ve güvenli elektrik tesisatının bulunup bulunmadığının detaylı olarak önceden kontrol ettirilmesi ise müşteri sorumluluğundadır.

Montaj işçiliği esnasında; İstanbul elemanlarımız donanımlı ve konusunda uzman, güler yüzlü ekiplerle çalışmalarını tamamlarlar. Isıtma ve soğutma sistemleri ile fark yaratan modellerin evinize kurulması, düzenli bakımı ve yardım ihtiyaçlarında dilediğiniz zaman klima teknik servisi ekiplerimizi arayarak hızlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Gün içerisinde müşterilerimiz ile anlaştığımız saat aralığında randevumuza gelir ve sorunlara profesyonel olarak müdahale ederiz. Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar müşterilerin yaşamlarını kolaylaştırmak için kaliteli hizmetler vermektedir.

Beko Klima Modelleri ve Servis Hizmetleri

Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan yetkiliabi.com bi tıkla servis ekiplerinin başarısı, satış sonrası müşteri hizmetlerinin istendiği gibi karşılanmasına bağlı bulmaktadır. Müşterilerimizle kurduğumuz kaliteli iletişim kısa vadeli değil uzun vadeli bir ilişkidir. Müşteri memnuniyeti hedeflerimiz kurumsal kimliğe büründürülmüştür ve çalışmalarımız müşterilerimizden aldığımız güçler her zaman daha da ileriye gitmektedir.

Düzce Beko servisi, Bursa Beko servisi, Denizli Beko servisi, İzmir Beko servisi, Ankara Beko servisi, İstanbul Beko servislerimiz ile sunduğumuz beyaz eşya teknik servisi hizmetimiz gelişen teknolojileri yakından takip eder ve hızlı çözüm sunar. Müşterilerimizden gelen istek ve öneriler ilgili departmanlarımız tarafından takip edilir ve gerekli görülenler uygulamaya alınır.

4446010 numaralı çağrı merkezi hizmet sistemimiz birbiri ile entegre edilmiştir ve işlerimizde çıkardığımız kaliteli hizmet bu kontrol mekanizmaları ile birbirini takip etmektedir. Konusunda uzman ve deneyimli çağrı merkezi ekiplerimize bırakacağınız talepler en hızlı şekilde değerlendirmeye alınacaktır.