Yenilikçi hizmet anlayışı ve işinin sorumluluğunu bilen ekiplerle verdiğimiz Bosch bulaşık makinesi teknik servisi, müşteri beklenti ve memnuniyetine odaklıdır. Satın almış olduğunuz ürünün verimini artıran ve keyifli bir kullanım alanı yaratan çalışmalarımız uzman kadrolarla sürdürülür. Kişiye ve yaşanan soruna özel çözümler üreten yetkiliabi.com Bosch teknik servisi hizmetleri kapsamında parça değişimlerinde ilave 1 yıl garanti süresi sağlanır.

Bulaşık Makinesi Arızları ve Çözüm Yöntemleri

Yaşam alanlarına enerji verimliliği, kullanım kolaylığı ve konfor getiren tasarım ürünü Bosch bulaşık makineleri kullanıcı hatası veya teknik sebeplerle arıza verebilir. Farklı marka ve modellere ait makinelerde en sık karşılaşılan sorunlar;

 * Su almama

 * Deterjanın erimemesi

 * Ani durma ve

 * Çalışmamadır.

Su almama; su giriş valfi olarak tanımlanan parçanın bozulması halinde bu sorun yaşanır. Pompa motorunun çalışmaması halindeyse makine içindeki su dışarıya transfer edilemez. Her türlü arıza halinde sunduğumuz Bosch bulaşık makinesi teknik servisi hizmetleri adresinizde verilir ve sorunun hızlı bir şekilde giderilmesine ek olarak sorunun tekrar etmemesi de hedeflenir.

Deterjanın erimemesi; seçtiğiniz her modelde yetkili birimlerin önerdiği temizlik malzemesi kullanmayı tercih ederek cihazın ömrünü ve verimliliğini artırabilirsiniz.

Ani durma; bu sorun elektrik tesisatındaki bir problemi işaret eder. Yetkiliabi.com’a haber vermeden önce evdeki elektrik bağlantılarının, kablo ve prizin çalışıp çalışmadığı kontrol ettirilmelidir.

Bulaşık makinesi çalışmıyor; bu sorun teknik sebeplere veya elektrik tesisatına bağlı olarak yaşanabilir.

Bosch Bulaşık Makinesi Modelleri

"Yaşam için teknoloji" sloganıyla hizmet veren Bosch, farklı ihtiyaç ve beklentilere odaklanarak bulaşık makinesi ürün çeşitliliğini geliştirir. Yeni aldığınız makinenin montajından periyodik bakımına, arıza halinden yedek parça teminine kadar geniş bir alanda sunduğumuz hizmet içerikleri ve Bosch bulaşık makinesi teknik servis ücretleri için yetkiliabi.com online adresi üzerinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bosch Bulaşık Makine Servis Hizmeti

Alanında uzman kadrolarla arıza kaydını takip eden 1 saat içinde hizmet garantisi sunan firmamız, farklı marka ve model beyaz eşya için en güvenilir adrestir. 444 60 10 Bosch bulaşık makinesi teknik servis numarası üzerinden çağrı merkezimize ulaşabilir ve hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Arıza tespiti ve teknik takip konusunda fark yaratan çalışmalarımız sayesinde yaşadığınız sorundan kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

 

7/24 Hemen Ara