Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Uzun ömürlü olmalarını ve sorunsuz çalışmalarını istediğiniz beyaz eşyalarınız umulmadık anlarda arızalar verebiliyor. Müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı hizmetimizle Bosch servisi olarak beyaz eşya arızalarınıza çözüm üretiyoruz. Uzman ekibimizle ve 20 yıllık deneyimimizle Bosch buzdolabı servis hizmetimizle sizlere garanti çözümler getiriyoruz. Arızalarınızı yerinde çözmekle kalmıyor, takibini de yapıyoruz.

Buzdolaplarında Karşılaşılan Genel Arızalar

Buzdolaplarının marka ve modelleri her ne kadar farklı gibi görünse de, çalışma sistemleri genellikle aynıdır. Buna bağlı olarak firmamız, tek bir marka üzerinde uzmanlaşmamış, bütün marka ve modeller üzerinde deneyim kazanmıştır. Uzman ve deneyimli ekibimiz, sadece Bosch buzdolabı değil, bütün buzdolabı markalarının arızalarına garantili hizmet veriyor. Buzdolabınızın marka ve modeli ne olursa olsun, yetkiliabi.com servisini aradığınızda güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmete ulaşıyorsunuz.

Genel olarak buzdolaplarında karşılaştığımız sorunlar şunlardır;

1-Buzdolabı yeterince soğutmuyor?

 -Raflara çok fazla yiyecek doldurmayın.

 -Yiyeceklerin iç duvara değmediğine emin olun.

 -Buzdolabı içindeki ızgaraların temiz olduğundan ve tepsi, tabak gibi eşyaların ızgaraları tıkamadığından emin olun.

 -Besinlerin iyi muhafaza edilmesi için Bosch buzdolabı ayarı yapmalısınız. Kış aylarında dereceyi 1’den 3’e getirin. Yaz aylarında 2’de kalsın.

2-Buzdolabı kompresörü sürekli çalışıyor?

-Kompresör sürekli çalışıyorsa termostat ayarında bir sorun vardır. Buzdolabınız eğer göstergeli ise ideal sıcaklık 5 olmalıdır.

3-Buzdolabı çalışırken ses çıkarıyor?

-Buzdolabınızdan küçük sesler geliyorsa korkulacak bir durum yoktur. Fokurdama şeklinde gelen ses, gazın normal dolaşımını yaptığını gösteriyor. Uğultulu ses, motorun normal çalıştığını; sürtünme sesiyse, fanın lastik duvara çarptığını gösteriyor. Sürtünme sesi, dolabın kapağını açtığında kesiliyorsa, hemen yetkiliabi.com teknik servisi aramanız gerekiyor.

4-Su sızıntısı arızası

- Sebzelikte su sızıntısı sıkıntısı varsa, su kanalı tıkanmıştır. Dolapla birlikte gelen fırçayı kullanarak kanalı temizleyiniz. Dolabın termostat ayarını kontrol ediniz. Su sızıntısı motora yakın yerden geliyorsa, dolap kapağı iyi kapanmıyor demektir. Sorun devam ederse, teknik servisle irtibata geçmelisiniz.

Bosch Buzdolabı Servisi

Alman teknolojisinin ürettiği bosch ülkemize ilk olarak 1910’da bir temsilcilikle girmiştir. 1972’de Bursa’da kurulan fabrikayla beyaz eşya üretimine başlamıştır. O günden bugüne birçok ev ve işletmeleri süsleyen boch, çevreci ve A plus ürünleriyle kullanıcı dostu olmuşlardır.

Her türlü buzdolabı, özellikle Bosch buzdolabı motoru arızalarınız için yetkiliabi.com üzerinden online servis hizmeti talebi oluşturabilirsiniz. İsterseniz 4446010 çağrı merkezini de arayıp, servis talebi oluşturabilirsiniz. Buzdolabı arızalarınızda Bosch buzdolabı yedek parça ürünlerini kullanıyoruz.

Bütün bosch beyaz eşyalarınız için servis hizmeti veriyoruz. Kaliteli ve güvenli servis hizmetimizle birlikte, 1 yıllık parça garantisi veriyoruz.