Kalabalık ailelerin sağlıklı beslenmesinde büyük rol üstlenen derin dondurucular, düzenli bakım yapılarak daha verimli hale getirilebilir. Konusunda deneyimli ekipler, kaliteli hizmet anlayışı ve çözüm odaklı yaklaşımlarla sunduğumuz Bosch teknik servisi için ekiplerimize 444 60 10 numaralı çağrı merkezini arayarak ulaşabilirsiniz.

Derin Dondurucularda Karşılaşılan Arızalar ve Çözüm Önerileri

Farklı marka, model ve özelliklere sahip olan derin dondurucularda karşılaşılan arızalar ve çözüm önerileri benzerdir. Sorunun kaynağı kimi zaman kullanıcı kaynaklı olabileceği gibi kimi zaman da aşınma veya teknik sebepler olarak gösterilebilir.

Makinem yeterince soğutmuyor; yaşanan Bosch derin dondurucu soğutmuyor sorununda öncelikli olarak raflara kapasitesinin üzerinde yiyecek yerleştirilip yerleştirilmediğinin kontrol edilmesi gerekir. Yiyeceklerin dondurucunun duvarlarına temas etmesi de ısı kaybı yaşanmasına neden olabilir.

Makinemde sarı ışık yanıyor; kurulum aşamasına aktif hale gelen ışıklar cihazın kullanmaya hazır olup olmadığını gösterir. İlk çalıştırmada Bosch derin dondurucu sarı ışık neden yanar sorusuna hızlı dondurma programının aktif olduğu şeklinde cevap verilebilir.

Makinem fazla ses yapıyor; çevresel faktörler veya tesisatla ilgili sebepler Bosch derin dondurucu ses yapıyor sorununa neden olabilir. Bu aşamada sesin takibi ve dondurucunun yerleşiminin doğru yapılıp yapılmadığının kontrolü gerekir.

Makinem su akıtıyor; genellikle kullanıcı kaynaklı olmayan Bosch derin dondurucu su akıtıyor sorunu yaşandığında zaman kaybedilmeden teknik ekip çağrılmalıdır.

Bosch Derin Dondurucu Modelleri

Her geçen gün gelişen teknolojilerden destek alarak tasarlanan Bosch derin dondurucu modelleri farklı kapasite ve özelliklere sahiptir. Yeni nesil yaşam biçimine adaptasyon sürecinde yaşam konforunun pozitif değer kazanmasını sağlayan derin dondurucular evlerin ve mutfakların vazgeçilmez yardımcısıdır.

Bosch Derin Dondurucu Servis Hizmetleri

Yaşam alanlarında kullanılan Bosch derin donduruculara, herhangi bir arızada uzman personel tarafından müdahale edilmelidir. Sunduğumuz Bosch derin dondurucu servis hizmetlerine yetkiliabi.com adresi veya 444 60 10 numaralı çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz. Gelen taleplerin en geç 1 saat içerisinde yerinde karşılanması için özverili çalışmaların altına imza atan ekiplerimiz, sundukları performansla müşteri memnuniyetine odaklıdır. Düzenli olarak yapılacak bakım hizmetleri sayesinde derin dondurucularda yüksek verim, enerji tasarrufu ve uzun süreli kullanım imkanı yaratılabilir.

7/24 Hemen Ara