Ev ve iş yerlerinde ortamı yazın soğutmak, kışın ısıtmak için kullanılan klimalar, periyodik olarak bakımdan geçmelidir. Her marka ve model cihaz için sunduğumuz Bosch klima servisi hizmetleri klima bakımına ek olarak keşif, montaj ve yaşanan her türlü sorun için verilir.

Klimaları Verimli Kullanmak İçin Alınması Gereken Tedbirler Nelerdir?

İhtiyacınız olduğu her an klimanızın devre dışı kalmaması için mevsim geçişlerinde mutlaka periyodik bakım yapılması önerilir. Bosch klima bakımı nasıl yapılır ve rutin kontroller için önerilen süre nedir konusunda size fikir veren ve ihtiyaçlarınızı en uygun maliyetlerle karşılayan ekiplerimiz, bakım ve servis ihtiyaçlarınızda yanınızdadır. Mevsim değişikliklerine paralel olarak değişen hava koşullarına maruz kalan cihazlarda yapılacak Bosch klima filtre bakımı ile sağlıklı bir ortam yaratılabilir.

Klimalarınızın tamir, bakım, montaj ve arıza tespiti için talebe uygun ve kesintisiz olarak hizmet vermekte olan firmamız, piyasa şartlarına göre son derece ekonomik Bosch klima bakım ücreti ile sektörde fark yaratır. Düzenli olarak klima çalıştırılan dönemlerde yüksek tutarda elektrik faturası ödemek zorunda kalabilirsiniz. Sık çalışan cihazlarda düzenli olarak Bosch klima bakımı temizliği yaptırarak, soğutma ve ısıtma performanslarında artış sağlanabilir.

Bosch Klima Modelleri

Farklı ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanan klima modelleri, kullanıldığı ortama ferahlık ve konfor katar. Kullanıcı kaynaklı veya teknik nedenlere bağlı arızalarda çözüme odaklanan ekiplerimiz değişime ihtiyacı olan parçaları tespit eder, onayınızı alır ve orijinal yedek parçalarla değiştirilen işlem sonunda 1 yıl ilave garanti süresi verilir. Klimaların doğru ve verimli çalışabilmesi için dikkat edilmesi gereken konulardan biri de doğru montajdır.

Bosch Klima Servis Hizmetleri

Seçtiğiniz cihazın kapasitesi ve modeli için uygun yerin tespitinin mutlaka yetkili teknik ekip tarafından yapılması gerekmektedir. İç ve dış ünitenin yer tespiti ve kurulumu ne kadar doğru yapılırsa klimanızdan alacağınız verim o oranda artar. Yüksek hizmet kalitesiyle sürdürdüğümüz yetkiliabi.com hizmetleri ve Bosch klima bakım fiyatları karşılıklı güvene odaklı olarak belirlenir.

Klimalarınızda yaşadığınız tüm sorunları 444 60 10 numaralı çağrı merkezimize bildirebilirsiniz. Güler yüzlü, teknik donanıma sahip ekiplerimiz talebinize en kısa sürede size cevap vermek için çalışmalarını organize edecektir.

7/24 Hemen Ara