Farklı sebeplerden dolayı meydana gelen klima arızası konusunda akılcı çözümlerle destek sağlıyoruz. Hizmetimiz ev tipi klima ile beraber pek çok modeli kapsamaktadır. Kir, toz ve polen problemleri karşısında 9000 btu klima gibi farklı teknolojiye sahip ürünleriniz için hizmet elde edebilirsiniz. Yıl boyunca kullandığınız daikin salon tipi klima konusunda özellikle periyodik bakım büyük öneme sahiptir. Yüksek performans ve az elektrik harcayan klima için mutlaka düzenli bakım yapılması gerekir.

Kurumsal hizmet anlayışımızla daikin 12lik inverter klima bütün farklı modeller açısından en iyi temizlik desteğini sağlamaktayız. Ayrıca bakım, klima montaj kiti, onarım, garantili yedek parça temini gibi pek çok hizmet firmamız bünyesinde sizlere sunuluyor.

Klimalarda Karşılaşılan Genel Arızalar Nelerdir?

Tasarım itibarıyla daikin 12000 btu klima gibi pek çok ürün değişkenlik gösterse dahi, problemler ortaktır. Bu yüzden farklı klima çeşitleri konusunda ortak çözüm yöntemleri ele almaktayız. Hizmetimiz özelliklerine bakmaksızın eski ve en son çıkan klima modelleri konusunda en iyi çözümler ile desteklenmektedir.

 - Isı sensörünün kapalı olması veya kısa devre yapması

 - İç ve dış ünite açısından haberleşme problemi

 - Kondenser sensöründe kısa devre

 - Kompresörde emme basıncı problemi

 - Soğutma ve ısıtma sorunu

Bu gibi daha pek çok problem karşısında hata kodu veya mekanik sorun için klima çözümleri adına bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Daikin Klima Servisi

Dünyanın en önemli markaları arasında yer alan daikin duvar tipi klima ile beraber bütün farklı modellerimiz için destek sağlamaktayız. Uzman kadromuz daikin siesta gibi bütün cihazlar için ideal çözüm yöntemleri üzerinden müdahale gerçekleştirmektedir. Özellikle pencere tipi klima ürünler için hata kodları üzerinden kısa sürede sorunu çözmekteyiz. İster 22 binlik klima olsun ister farklı derecelerde klimalar için, çözüme yönelik en iyi çalışmaları yürütmekteyiz.

Kullandığınız alana bağlı olarak en küçük klima ile beraber en büyük tasarıma kadar raporlama üzerinden müdahale sağlıyoruz. Eğitimli kadromuz a sınıfı klima modellerimizin daha iyi tasarruf sağlaması için cihazınızı yeniden sağlıklı hale getirmektedir. Çağrı merkezimiz üzerinden arıza kaydı bıraktığınız gibi oda tipi klima çözümleri konusunda aynı gün adresinize ulaşıyoruz.

Profesyonel Klima Teknik Servis Hizmeti

Ne zaman isterseniz 24 btu klima gibi pek çok cihaz konusunda bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca daikin 12btu ürünleriniz konusunda da etkili çözüm yöntemleri sağlıyoruz. Çok uygun fiyatlarla yeniden 24000 btu klima ürünlerinizi sağlıklı şekilde kullanabilirsiniz. Her türlü klima inverter cihazınız konusunda online olarak da bize ulaşabilirsiniz. Yeniden yüksek performans sunan spot klima konusunda tamir, bakım ve onarım hizmetlerini güvenli sunmaktayız. Ev ya da iş yerleri ile pek çok alanda split klima ile bütün modelleriniz için aynı gün adresinize geliyoruz.

7/24 Hemen Ara