Klima ve iklimlendirme cihazlarının periyodik bakımlarının yapılması gerek performans gerekse cihaz ömrü için çok önemlidir. Hemen her evde klima kullanılan günümüzde klima bakımı teknik servis personeli tarafından yapılıyor. En çok tercih edilen klima markası olan Daikin'in en son çıkan klima modelleri, şıklığı ve fonksiyonelliği ile çok beğeniliyor. Daikin klima çözümleri için hizmet sunan teknik servisler, her model klima bakımında hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyor.

Daikin Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Klima bakımında en önemli unsur hijyendir. Hava sirkülasyonu, ısıtma ve soğutmada klimanın hijyenik olmaması ortamda kalitesiz hava solunmasına neden olur. Klima petek temizleyici ile yapılan temizlik ve bakım sonrası hem cihaz performansı yükselir hem de bakteri ve mikroorganizmalardan arınan klima sayesinde çok daha kaliteli bir hava solunur. Klima bakımı için Daikin servis numarası 4446010 olup günün her saatinde mesaj bırakabilirsiniz.

Motor ve iç hazne bakımından filtre bakımına, iç ve dış temizliğinden gaz dolumuna kadar her detay yetkili Daikin servis personeli tarafından yapılır. Hava akımını destekleyen hava filtre temizliği klima bakımında son derece önemlidir. Klima temizleme maddesi kullanan Daikin teknik servisi, cihazın ömrünü uzatan bakım yöntemleri ile hizmetinizdedir.

Klima Bakımı Neden Önemli?

Periyodik klima bakımı herşeyden önce sağlık için gerekli bir uygulamadır. Cihazın ömrünü uzatan bakım uygulamaları ile aynı zamanda olası bir klima arızası önlenmiş olur. Teknik servisin klima bakımında kullandığı klima bakım spreyi ve daha birçok temizleme ürünü ile klimalar ilk günkü performansına kavuşur. Bulunduğunuz muhite en yakın Daikin klima bakım servisine ulaşmak istiyorsanız yetkiliabi.com adresini ziyaret etmelisiniz.

Daikin klima çeşitleri olarak her model klimanın bakım ve onarımını yapan ekibimiz, hızlı, güvenilir ve garantili teknik servis hizmetleri ile sektörde liderdir.

Klima Bakımı Ne Zaman Yapılmalı?

Klima bakımı işin ehli bir teknik servis tarafından yılda iki kez yapılmalıdır. Yazdan kışa veya kıştan yaza dönüşlerde yapılan bakımla klimanın hem ömrü uzar hem de ısıtma ve soğutma performansı ilk günkü kalitesinde hissedilir. En küçük klima modelinden en büyük klimalara kadar her model Daikin klima bakımını yapan firmamız, yerinde ve hızlı teknik servis hizmetleri ile ilk tercihler arasındadır.

 

7/24 Hemen Ara