Yeni bir Daikin klima aldınız ve montajı için işinin ehli bir teknisyene ihtiyacınız varsa mutlaka bir Daikin teknik servisi çağırmalısınız. Ev tipi klima montajından duvar tipi, pencere tipi, salon tipi ve daha birçok klima modelinde klimanın en doğru ve en uygun şekilde monte edilmesi teknik servis ile mümkündür. Her türlü klima çözümleri ile Daikin teknik servisi daima hizmetinize hazırdır.

Daikin Klima Modelleri

Daikin, en son çıkan klima modelleri ile kullancılardan tam puan alıyor. Daikin salon tipi klima ile salonlarda konforlu bir yaz ve kış geçirilmesini sağlıyor. Enerji olarak az elektrik harcayan klima modelleri ile bütçeleri zorlamazken, küçük büyük oda klimaları ile her ihtiyaca cevap veriyor. Daikin duvar tipi klima, şıklığı ve fonksiyonelliği ile çok beğenilirken, A sınıfı klima modelleri ile Daikin ilk tercihle arasında yer alıyor.

Daikin Klima Montajı

Klima montajı, ambalajın sökülmesinden taşınmasına, kablolama işleminden montajına kadar profesyonellik ister. Daikin klima arızası, bakım, onarım ve montajında uzman olan ekibimiz, yerinde hızlı ve güvenilir çözümler sunan işinin ehli bir teknik servistir. İç ve dış ünitenin sağlam bir şekilde monte edilmesinden drenaj kontrolüne, topraklamadan hava girişi kontrolü ve diğer kontrollere kadar her aşamada uzman olan ekibimiz, klimanızı çalışır vaziyette teslim ederek montajı tamamlar.

Klima Montajı Nasıl Yapılır?

Klimanın hava girişi, boru bağlantıları ve elektrik kabloları, hava çıkışı, drenaj noktası ve dış ünite sabitleme noktaları klima montajında temel unsurlardır.

Klimanın yakınında herhangi bir nesne olmamasına dikkat edilmeli.

Fırın veya kalorifer peteği gibi ısı üreten eşyalar olmamalı.

Hava akışı olan bir yere iç ünite monte edilmeli.

İç ünitenin düz bir zemine yine düz bir şekilde monte edilmesi gürültü çıkarmadan çalışmasında önemlidir.

Klimadan yeterli verimi almak için klimanın kapı ve pencereden uzağa monte edilmesi gerekir.

Dış ünitenin kenarlarında boşluk bırakılmasına da dikkat edilmelidir.

Daikin Klima Servisi

Daikin klima montajı için bulunduğunuz yere en yakın teknik servise en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Tüm klima çeşitleri için bizimle irtibata geçebilir, hızlı ve güvenli bir teknik servis hizmetini en hesaplı fiyatlarla alabilirsiniz. Split klima tesisatı için önemli olan klima montaj kiti başta olmak üzere tüm parça ve aksesuar hizmeti ile firmamız her zaman hizmetinize hazırdır.

7/24 Hemen Ara