Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Yılın 365 günü kullanılan Demirdöküm klima modelleri, sağlık ve konfor açısından düzenli olarak bakıma alınmalıdır. Düşük maliyetlerle yüksek performans sergileyen Demirdöküm salon tipi klimalar, kullanıcı hatası ya da teknik nedenlere bağlı olarak arıza yapabilir. Konusunda deneyimli ekiplerle sunduğumuz yetkiliabi.com hizmetlerine online ya da 4446010 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Klima Bakımının Faydaları Nelerdir?

1- Klimanın ömrü uzar

Klima bakımı yapılırken her türlü teknik aksam kontrolden geçer. Temizlik ve benzer müdahaleler yapılır ve daha düşük enerji harcanarak daha yüksek verimlilik elde edilir. Piyasada tercih edilen az elektrik harcayan klima tipleri kullanıldıkları alana değer katar.

2- Büyük arızaların oluşması önlenir

Bakım esnasında küçük arızalar uygun maliyetlerle giderilir. Yeni nesil inverter klima modelleri, düzenli bakım ile uzun süreli kullanılabilir. Bakımı yapılan klimalarda gözle görülür bir şekilde performans artışı yaşanır.

3- Hastalık riski giderilir

Ortamdaki havayı kullanarak iklimlendirme ihtiyacını karşılayan Demirdöküm duvar tipi klima modellerinin filtrelerinde toz ve kir birikir. Zaman içinde bakteri üremesine neden olan bu süreçte, doğru yapılan bir temizlik ile hastalık riski ortadan kaldırılır.

Klima Bakımı Nasıl Yapılır?

Filtre temizliği evde yapılabilse de Demirdöküm klima çeşitleri uzman ekipler tarafından bakıma alınmalıdır. Yılda iki kere uzman servis tarafından yapılacak kapsamlı temizlik ve bakım hizmeti sayesinde en son çıkan klima modelleri uzun süre ilk günkü performansıyla çalışabilir.

Demirdöküm Klima Modelleri ve Servis Hizmetleri

Kullandığınız ev tipi klima, taşınabilir klima veya ayaklı klima montaj ve bakım hizmetleri konusunda deneyimli uzman ekiplerimiz tarafından verilir. Bakım aşamaları önceden belirlenmiştir. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra cihazın çalışması test edilir. En sessiz klima kullanımı için ses ölçümleri de bakım aşamasında gözden geçirilir.

Kullanıcılar İstanbul Avrupa Yakası için Demirdöküm Bakırköy servis Anadolu Yakası için Demirdöküm Kadıköy servis hizmetlerinden faydalanabilirler. Ankara ve çevresindeki talepler içinse Etimesgut Demirdöküm servis kaydı açılabilir. Uzun süreli bakım yaptırılmaması halinde; cihaz kirlenir ve yorulur. Her mekanik alet gibi arızalanır ve zaman içinde yaşanan sorunlar yüksek maliyetleri beraberinde getirir. Düzenli bakımı yapılan a sınıfı klima modellerinde parça değişikliği gerektiğinde ilave garanti süresi verilir.