Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Yeni veya ikinci el Demirdöküm klima montajı son derece önemlidir. İstanbul'un tüm semtlerine montaj, tamir, bakım ve onarım hizmeti sunan firmamız, Demirdöküm Ataköy servis ve diğer servis hizmetleri ile ilk tercihler arasında yer alıyor. 4446010 numaralı telefonu arayarak veya yetkiliabi.com web sitesinde servis talebi oluşturarak firmamıza ulaşabilirsiniz. Demirdöküm salon tipi klima ve diğer klima modellerinde kaliteli ve güvenilir bir montaj hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.

Demirdöküm Klima Montajı Nasıl Yapılır?

Klima montajı iç ve dış ünite montajı profesyonel klima teknisyenleri tarafından yapılmalıdır. Doğru bir şekilde yapılmayan klima montajı sonrası birçok arıza ile karşılaşılıyor.

Demirdöküm klima montajı hizmetleri ile daima müşteri memnuniyeti sağlayan ekibimiz, Demirdöküm duvar tipi klima iç ve dış ünite montajında ve diğer modellerde tecrübeli bir ekiptir. İster dış üniteli ister dış ünitesiz klima olsun, doğru ve güvenilir bir klima montajı için bizi arayın.

Klima montajı uzman teknisyenlerimiz tarafından aşağıdaki şekilde yapılıyor.

İç Ünite Montajı

Montaj yapılacak en doğru duvar belirleniyor.

İç ünitenin duvara sıfır ve terazide olması için duvarda gerekli işaretlemeler yapılıyor.

İç ve dış ünite iletişimi ve enerji çıkış bağlantıları yapılıyor.

Gerekli kontroller yapılarak iç ünitenin montajı tamamlanıyor.

Dış Ünite Montajı

Boru bağlantıları ve boru izolasyonu yapılıyor.

Ayarlanan duvara dış ünite sağlam bir şekilde monte ediliyor.

Gaz dolumu yapılarak Demirdöküm klima tamamlanıyor.

Demirdöküm Klima Servis Hizmeti

Demirdöküm klima montajında Demirdöküm 12lik inverter klima, 24 btu klima, pencere tipi klima, spot klima ve diğer tüm klima modellerinde usulüne uygun garantili bir montaj hizmeti sunuyoruz. İster ikinci el en son çıkan klima modelleri olsun, profesyonel bir klima montajı için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul'un en popüler teknik servis hizmeti olan firmamız, başta Demirdöküm Bakırköy servis olmak üzere birçok semtte hizmet sunuyor. İletişim telefonundan veya yetkiliabi.com adresinden bize ulaşabilir, en yakın teknik servisimizle irtibata geçerek hızlı ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Kurumsal anlamda servis ihtiyaçlarınız için deneyimli ve uzman kadromuz ile biz hazırız!