Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

En çok tercih edilen markalardan olan Demirdöküms güvencesi ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunan firmamız, Demirdöküm klima bakım ve onarımı ile aradığınız adrestir. Demirdöküm salon tipi klima modelinden duvar tipi, spot, pencere tipi ve daha birçok klima modelinde profesyonel çözümleri ile ekibimiz hizmet sunmaktadır.

Demirdöküm Klima Arızaları

Elektronik araçlar olan klimalar özellikle periyodik bakımı ihmal edildiğinde arıza veriyor. Demirdöküm 12lik inverter klima başta olmak üzere, 24 btu, 12000 btu, salon tipi, pencere tipi ve diğerlerinde görülen arızalar ortaktır. Genelde ortaya çıkan klima arızaları şöyledir;

Demirdöküm Klima Çalışmıyor

Klimaların çalışmamasının birden fazla nedeni vardır. Klimaya elektrik gitmemesi veya sigortanın atmış olması ilk akla gelen nedendir. Ev tipi klima ve diğer modellerde iç ünitede yeralan çalışma göstergesi veya zamanlayıcısının çalışıp çalışmadığı kontrol edilmelidir. Demirdöküm duvar tipi klima, spot klima, 9000 btu klima ve diğerlerinde ünite kapatılmalı ve bir müddet sonra tekrar açılmalıdır. Klima uzaktan kumandalı ise uzaktan kumandası da bozulmuş olabilir.

Herhangi bir arızada Demirdöküm Ataköy servis numarasından ya da 4446010 numaralı telefonla bize ulaşabilirsiniz.

Demirdöküm Klima Uzaktan Kumanda İle Çalışmıyor

Demirdöküm klima manuel çalışıyor fakat uzaktan kumanda ile çalışmıyorsa sorun uzaktan kumandadadır. Demirdöküm 12000 btu klima veya diğerlerinde uzaktan pilinin yeni olup olmadığı kontrol edilmelidir. En son çıkan klima modelleri dahil, uzaktan kumanda ile çalışan tüm klimalarda pillerin doğru takılıp takılmadığına da bakılmalıdır. A sınıfı klima çalışıyor fakat uzaktan kumanda ile açılmak istendiğinde çalışmıyorsa kumanda ile iç ünite mesafesi kontrol edilmelidir. Hemen 4446010 numaralı telefondan servis talebi oluşturarak profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Demirdöküm Klima Yeterince Isıtmıyor veya Soğutmuyor

Klimanızın ısıtma soğutma performansında düşüş yaşıyorsanız, klima modunu doğru ayarladığınızı kontrol etmelisiniz. Demirdöküm klima 18000 ve diğerlerinde görülen bir sorun olan performans düşüklüğünde ilk akla gelen filtrelerin temizliğidir. Periyodik bakım zamanını geçirdiyseniz hemen yetkiliabi.com sitesinden bir servis talebi oluşturun. Ekibimiz en kısa sürede adresinize gelecek ve garantili bir servis hizmeti sunacaktır.

Demirdöküm Klima Çok Sesli Çalışıyor

Klimanın sesli çalışması sıkça görülen bir durumdur. Fan motoru veya rulman sorunu en önemli nedendir. Sürekli gürültülü çalışan klimanız için Demirdöküm Bakırköy servis başta olmak üzere birçok il ve ilçede hizmet sunan firmamızın hızlı ve güvenilir hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Demirdöküm Klima Teknik Servis Hizmeti

Türkiye'nin dört bir yanında hizmet sunan firmamız, Demirdöküm Kadıköy servis ve diğer servis hizmetleri ile sektörde liderdir. Az elektrik harcayan klima başta olmak üzere tüm klima modelleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.