Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Kombilerinizle ilgili kaliteli ve hızlı hizmet almak hakkınızdır. Herhangi bir kombi arızası yaşadığınızda veya kombi montajı yaptırmak istediğinizde kalitesiz hizmet almak istemiyorsanız Yetkiliabi.com teknik servisimizle irtibata geçebilirsiniz. 20 yılın verdiği tecrübeyle istanbul kombi tamircisi ve ankarada demirdöküm kombi servisi olarak sizlerin hizmetindeyiz. Demirdöküm’le birlikte her marka kombilerinizin, montaj, bakım ve arıza hizmetlerini hızlı, kaliteli ve garantili şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kombilerde Görülen Genel Arızalar

Kombileriniz çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar verebilir. Kullanma kılavuzunda hata kodları ve arıza sebepleri belirtilmiştir. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda ekrana bakarak ne anlama geldiğini öğrenin. Sorunu çözebiliyorsanız, bizi aramanıza gerekmiyor. Fakat demirdöküm kombi anakart veya kombi eşanjör arızası gibi durumlarda 444 60 10 numaralı çağrı hattımızı arayıp, servis talebi oluşturabilirsiniz. Genel olarak kombilerde görülen arızalar şunlardır;

1- Kombi sensör arızası; Peteklere giden suyun sıcaklığını ölçüp, ana karta dereceyi bildiren kombi sıcaklık sensörü bulunyor. Bunların arızalanması sonucunda, kombi suyun derecesini ayarlayamaz ve sürekli yanma gerçekleştirir. Öncelikle kombiyi resetleyerek yeniden başlatın. Sorun devam ederse servisinizle irtibata geçiniz.

2- Kombide ısınma arızası; Peteklerden kombiye geri dönüş filtresi tıkalı olabilir. Peteklerin vanaları kapalı olabilir. Bu durumda kombi pompasında sorun çıkabilir. Hızlı şekilde servisinizi arayıp sorunu bildirmeniz gerekiyor.

3-Petekler ısınmıyor; Peteklerin ısınmamasının birkaç nedeni vardır. Petekler hiç ısınmıyorsa, kombi ya da kombi tesisatınızdaki su basıncında bir sorun olabilir. Petekler kısmi olarak ısınıyorsa, hava problemi olabilir. Peteklerin havasının ayarlanması gerekiyor. Teknik servisinizi arayıp, onların yönlendirmesiyle bunu siz de yapabilirsiniz. Bunların dışında peteklerinizde tortu ve atık birikintisi olabilir. Zamanla peteklerde “katran” görünümlü tortular birikebilir. Bu da ısınma performansının düşmesine, yakıt sarfiyatına ve kombi tesisatının zarar görmesine yol açar. Bunları yaşamak istemiyorsanız periyodik olarak kombi peteği temizliğini yaptırmalısınız.

Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm kombilerinizin, montaj, bakım veya arızaları için online olarak yetkiliabi.com üzerinden veya 444 60 10 numaralı çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Servis talebiniz oluşturulduktan sonra uzman ekibimiz 1 saatte adresinizde oluyor. Kombi arızalarınızı yerinde tespit edip, hızlı, kaliteli ve güvenli çözüm üretiyoruz. Kaliteli hizmetle birlikte size 1 yıllık parça garantisi alma avantajı da sunuyoruz.