Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Kombi bakımı yapılırken; elektronik ve mekanik aksamlar kontrolden geçirilir. Alanında uzman teknik ekiplerden oluşan demirdöküm kombi servisi hizmet talebi için ekiplerimize 4446010 numaralı çağrı merkezi veya yetkiliabi.com online adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Periyodik Demirdöküm kombi bakımının kullanıcılar tarafından değil, konunun uzmanı ekipleri tarafından yapılması önerilir. İşlemlere başlamadan önce ısı testi yapan 7 24 kombi servisi İstanbul ekipleri, bacalı hermetik kombi modellerinde de fanın durumunu gözden geçirir.

Demirdöküm Kombi Modelleri ve Kullanım avantajları

Elektrik, doğalgaz veya su ile beslenen Demirdöküm kombi modelleri, yaşam alanlarına değer katar. Tüketici beklenti ve ihtiyaçları dikkate alınarak tasarlanan Demirdöküm kombi son modeli enerji tasarrufu ve yüksek verimlilik özelliğiyle dikkat çeker. Uzun süreli kullanım sonunda eskime veya teknik sebeplerle arıza yaşanan kombi modelleri, kapsamlı bir bakımla yeniden kullanılır hale getirilir.

1- Yoğuşmalı kombinin avantajları nelerdir?

Klasik kombilere nazaran daha yüksek verimin elde edildiği yoğuşmalı kombi modelleri, tasarrufludur. Daha düşük baca gazı sıcaklığına sahip olan modellerde yaşanan arızalarda Bakırköy Demirdöküm kombi servisi aracılığıyla yaşanan sorunun giderilmesini sağlayabilirsiniz.

2- Hermetik kombinin avantajları nelerdir?

Bacalı kombilerle farklı çalışma prensiplerine sahip olan hermetik kombiler, baca kullanılmadan da verimli bir ısınmanın sağlanmasında etkilidir. Baca bulunmasına gerek olmayan hermetik modeller özellikle yer sıkıntısı yaşanan mekanlar için en ideal çözümdür.

3- Elektrikli kombinin avantajları nelerdir?

Merkezi ısıtmaya nazaran daha avantajlı olan elektrikli kombi modelleri, kurulum ve kullanım açısından kolaylık sağlar. Yedek parça talebi veya bakım ihtiyaçlarında yetkiliabi.com Demirdöküm servis talebi oluşturabilirsiniz.

Demirdöküm Kombi Modelleri ve Bakım Önerileri

Düzenli bakım hizmeti alınarak Demirdöküm kombi modellerinden uzun süreli verimli kullanım sağlanabilir. Teknolojiden destek alınarak tasarlanan en iyi kombi modelleri, enerji tasarrufu için tercih edilebilir. Özellikle kış aylarında gece yatarken kombiyi kapatmak yerine dereceyi düşürmek daha tasarruflu kullanım imkanı sağlayacaktır.

Doğalgaz kombi modellerini yüksek sıcaklık seviyesine getirmek ve ısıyı soğuk suyla dengelemeye çalışmak aşırı tüketimin en önemli sebepleri arasında sayılabilir. Termostatik vana kullanarak veya yaşam alanında termostat tercih ederek kombilerin tasarruflu çalışması sağlanabilir. Konusunda deneyimli ekiplerimizden kombi fiyatları hakkında da bilgi alabilirsiniz.