Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Doğalgazın hayatımıza girmesiyle birlikte kombiler de etkin bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Kombilerinizin yüksek verimlilikte ve sorunsuz çalışması kaliteli kombi montajı ve bakımıyla doğru orantılıdır. Demirdöküm kombileriniz için kaliteli ve garantili servis hizmeti almak istiyorsanız

Yetkilabi.com teknik servisimizi arayabilirsiniz. Sadece Demirdöküm değil, her türlü kombilerinizin montaj, bakım ve arıza işlemlerini hızlı, kaliteli ve güvenli şekilde yapıyoruz.

Kombilerde Görülen Genel Arızalar

Kombiler farklı markalara ve modellere sahip olsalar da çalışma prensipleri benzerlik gösteriyor. 20 yıllık tecrübeye ve bilgi birikimine sahip klima montaj servisi ekibimiz, Demirdöküm klimalarla birlikte her marka klimalarınıza hizmet veriyor. En uygun fiyatlarla ve 1 yıl parça garantisiyle istanbul kombi tamircisi ve ankarada demirdöküm kombi servisi olarak hizmetinizdeyiz.

Kombinizin ilk montajından sonra kullanım hakkında ekibimiz sizleri bilgilendiriyor. Bunun dışında kullanım kılavuzunu iyi okumanızı ve hata kodlarının ne anlama geldiğini öğrenmeniz gerekiyor. Olası hata kodu ekranda görüldüğünde ilk önleminizi almanız ve duruma göre teknik servisinizi aramanız gerekiyor.

 1-F0 hata kodu; Su basıncı düşük veya su yoktur. Su basıncı 1-2 bar aralığına gelene kadar kombiye su takviyesi yapmalısınız.

 2-OC hata kodu; Dış hava sensörü devreye girmiştir. Bir süre bekleyiniz cihaz kendiliğinden çalışmazsa, resetleyiniz. Sorun devam ederse teknik servisinizi arayınız.

 3-F4 hata kodu; Ateşlemede sorun vardır. Gaz valfi veya iyonizasyonla ilgili bir sıkıntı ihtimaline karşın gaz gelmeme olasılığı yüksektir. Bu durumda servisinizle irtibata geçmelisiniz.

Demirdöküm Kombileri

1954’de istanbul’da kurulan Demirdöküm, ısıtma, su ısıtma ve iklimlendirme sektörlerinde hizmet vermeye başladı. Türkiye sektörüne; ilk döküm ve panel radyatörler, kazan, şofben, kombi, yoğuşmalı kombi ürünlerini kazandıran şirket 2007 yılında Vaillant şirketine satıldı.

Ar-ge çalışmalarıyla en tasarruflu kombi ve en sessiz kombi ürünlerini tükecilere sunan Demirdöküm akıllı kombi modelleriyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Nitromix duvar tipi hermetik yoğuşmalı demirdöküm kombi son modeli olarak öne çıkıyor. 4 yıldızlı ve 9 verimliliğe sahip bu kombi düşük doğalgaz tüketimi ve sessiz çalışma özelliğine sahiptir.

Demirdöküm Kombi Servisi

Kombi montaj, bakımlarıyla birlikte kombi arızası işlemlerinizin için online olarak veya 444 60 10 numaralı çağrı hattımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Talebinizi oluşturduktan bir saat gibi bir sürede ekibimiz adresinizde oluyor. Hızlı, güvenli ve kaliteli hizmetle birlikte ilk montajınız veya bakımınız yapılıyor. En uygun fiyat politikasıyla birlikte 1 yıl parça garantisi alma imkanı sunuyoruz.