Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Yılın 365 günü yaşam alanlarında konfor katan kombiler, farklı nedenlere bağlı olarak arızalanabilir. Deneyimli ekiplerle sunduğumuz 7 24 kombi servisi İstanbul ve çevresi için verilir. Arıza kaydı açıldıktan kısa süre sonra verilen adrese gelen beylikdüzü demirdöküm kombi servisi ekiplerimiz sorunun hızlı bir şekilde giderilmesi ve tekrar etmemesi için çalışır. Arıza talebinde bulunurken ekiplerimizden kombi servis fiyatları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kombilerde Karşılaşılan Arızalar ve Çözüm Yöntemleri Nelerdir?

Farklı marka ve model kombi modellerinde benzer arızalar yaşanır. Düzenli bakım yapılan cihazlar daha uzun süreli ve verimli olarak kullanılabilir. Ülke geneline yayılan kombi tamiri Ankara, kombi servisi Bornova veya Kayseride kombi servisleri taleplerini 444 6010 numaralı çağrı merkezimiz veya yetkiliabi.com online hizmetleri üzerinden yapabilirsiniz.

1- Kombi çalışıyor ancak ısıtmıyorsa

Bu sorunda termostat değerinin kontrol edilmesi gerekir. Isı ayarının yetersiz olması halinde yükseltilmesi gerekir. Ancak kombi sıcaklık sensörü bozulmuşsa yetkili servis hizmeti almak gerekir. Filtrelerin tıkanmış olması da yeterli verimin alınamamasının en temel nedenleri arasında sayılabilir. Kombi kart tamir ihtiyacında arıza kaydı açılırken yetkili birimlerle bilgi paylaşımı yapılmalıdır.

2- Kombi su akıtıyorsa

Kalorifer tesisatına fazladan su eklenmişse bu sorun yaşanabilir. Mobil ekipler halinde hizmet veren kombi servisi şişli kadroları yaşanan sorunu yerinde tespit eder ve giderilmesi için gerekli çalışmaları kısa süre içinde tamamlar. Hava tahliye kanallarında yaşanan arıza da su akıtma nedenleri arasında sayılabilir.

3- Kombi sesli çalışıyorsa

İlk akla gelen sorun fan motorundaki arızadır. Devir daim motorundaki sorunlar ya da cihaz haznesinde kalan suda oluşan hava sesli çalışmaya neden olur. Kullanıcı kontrollerinin ardından sorun giderilememişse vakit kaybetmeden yetkili ekiplere haber vermek gerekir.

Demirdöküm Kombi Modelleri

Yaşam alanlarına konfor katan Demirdöküm kombi modelleri teknolojiden aldıkları destekle daha kolay kullanılır hale gelmiştir. Maksimum ısınma, tasarruf ve uzun ömürlü kullanma özelliği olan modeller, kullanıcı tercihlerine uygun kapasitelere sahiptir. Çalışma prensiplerine göre; bacalı, hermetik veya yoğuşmalı kombi seçebilir, montaj için de kombi servisi mecidiyeköy ekiplerimizden yardım talep edebilirsiniz. Daha tasarruflu bir kullanım için zaman ayarlı termostat kullanımı yapılabilir.