Electrolux bulaşık makinesine sahipsiniz ve bulaşık makinesi arızası için güvenebileceğiniz bir teknik servis arıyorsanız, yetkiliabi.com adresinden aradığınız teknik servise ulaşabilirsiniz. Her çeşit arıza, bakım ve onarım için Electrolux servis numarası 4446010 aranarak en yakın teknik servisle irtibata geçilerek hızlı ve güvenilir bir teknik servis hizmeti alınabilir.

Electrolux Bulaşık Makinesi Arızaları

Her beyaz eşyada olduğu gibi electrolux bulaşık makinelerinde de gerek kullanıcı hatası kaynaklı gerekse zamanla bazı parçaların deforme olması sonucu arızalar görülebiliyor. Bulaşık makinesi hata kodları hakkında bilgi sahibi olmak, bazı arızaların evde alınabilecek tedbir veya müdahalelerle halledilmesini sağlıyor. Herhangi bir arıza kodu belirdiğinde yetkiliabi.com adresinden bulunduğunuz yere en yakın teknik servise en kısa sürede ulaşabilirsiniz. 1 yıl parça garantisi ile hizmet sunan Electrolux bulaşık makinesi servisimiz, yerinde ve hızlı teknik servis hizmetleri ile aradığınız adrestir.

Bulaşık Makinesi Programı Başlamıyor

Makinenin kapağının kapatıldığından emin olun. Daha önce ayarlanmış bir program veya yarım kalan bir program varsa resetleyin, tekrar çalışmasını bekleyin. Buna rağmen hala cihazınız çalışmıyorsa electrolux arıza bakım ve onarımı için en yakın teknik servis personelini çağırın.

Bulaşık Makinesi Su Almıyor

Su musluğunun açık olup olmadığını kontrol edin. Su kaynağı basıncı düşük olabilir. Su musluğunun tıkalı olup olmadığını kontrol edin. Giriş filtresinin kıvrılıp kıvrılmadığına veya tıkalı olup olmadığına bakın. Herşey normal gözükmesine rağmen hala cihazınız çalışmıyorsa hemen bi tıkla servis bularak sorunun çözümünü işin ehli teknik servise bırakın.

Bulaşık Makinesi Suyu Tahliye Etmiyor

Tahliye hortumunda kıvrılma veya bükülme olup olmadığını kontrol edin. Giriş hortumu filtresi tıkalı ise yine cihazınız suyu tahliye edemeyecektir. Tüm kontrolleri yapmanıza rağmen hala cihazınız suyu tahliye edemiyorsa, teknik servis hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.

Bulaşıklar İyi Yıkanmıyor

Kaliteli deterjan kullanmıyor olabilirsiniz. Bulaşık makinesi tuzu ve parlatıcının kalitesi de önemlidir. Durulama yeterli olmayabilir. Deterjan, parlatıcı ve tuz kalitesinden eminseniz cihazınızı bir teknik servise göstermenizde fayda var. Başta A sınıfı bulaşık makinesi olmak üzere her model bulaşık makinesi arızasında garantili ve hızlı bir teknik servis hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.

Electrolux Bulaşık Makinesi Teknik Servisi

Türkiye'nin dört bir yanında elektronik bulaşık makinesi teknik servis hizmeti sunan firmamız, aradığınız teknik servise en kısa sürede ulaşabileceğiniz bir adrestir. Cihazınız hata kodu verdi ve siz sorunu kendiniz halledemediyseniz, vakit kaybetmeden bir teknik servisten profesyonel destek alın.

 

7/24 Hemen Ara