Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08.00 - 18.00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Günümüzde yaşanan en mühim problemlerden birini beyaz eşya arızaları oluşturmaktadır. Bu konuda uzman kadromuz vasıtasıyla müşterilerimizin problemlerine akılcı çözümler üretiyoruz. Electrolux servis İstanbul başta olmak üzere pek çok şehirde hizmet veriyoruz. Her marka buzdolabı montaj, onarım ve bakım hizmetlerini sunuyoruz. Bunu uzun yılların vermiş olduğu bir tecrübe ile yapıyoruz. Uygun fiyatlı ve 1 yıl garantili yedek parça değişim olanağı sağlıyoruz. Buzdolabında oluşabilecek problemleri yerinde gideriyor ve takibini gerçekleştiriyoruz.

Buz Dolaplarında Karşılaşılan Genel Sorunlar Nelerdir?

Güvenilir ve akılcı çözüm üreten Electrolux teknik servis hizmetlerimizle tüm müşterilerimize destek sağlıyoruz. Her ne kadar farklı buz dolabı markaları birbirlerinden ayrı teknolojiye sahip olsalar da çalışma prensipleri aynıdır. Bu noktada önemli olan servis hizmetinin sunan teknisyenlerimizin uzmanlığıdır. Alanında uzman yetkiliabi.com servisleri müşterilerine güvenilir ve hızlı çözümler sunmaktadır. İstatistik sonuçlarına göre en sık karşılaşılan buzdolabı arızası örneği verilmesi gerekirse;

1- Buzdolabı yeteri kadar soğutmuyor.

 - Buz dolabının kapağının tam kapalı olduğundan emin olunmalıdır.

 - Buz dolabının ayarlarının kullanma talimatı doğrultusunda ayarlanmış olduğundan emil olunmalı.

2- Buz dolabı gereğinden fazla soğutarak karlanma yapıyor.

 - Bu sorunlar; buzdolabı gazı ya da motor arızalarına bağlı olarak, gelişir. Bunun en önemli sebepleri arasında ise çalışan buzdolabı fanı kanatlarının buzlanması dır. Bu durum sıklıkla görülen buz dolabı soğutmuyor şikayetlerine neden olmaktadır.

Electrolux Buzdolabı Model Seçenekleri

Güvenilir dev buz dolabı markalarından biri olan Electrolux farklı beğenilere farklı model seçenekleri sunmaktadır. Bunlardan en çok tercih edileni alt buzluklu buzdolabı seçenekleridir. En fazla il gören renk seçeneklerini ise gri buzdolabı oluşturmaktadır. Model tercihiniz her ne olursa olsun ihtiyacınız olan Electrolux Ataşehir servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Aynı şekilde pek çok şehir ve ilçede güvenilir hizmet vermekteyiz.

Electrolux Buzdolabı

AB Electrolux markası, 1919 yılında İsveç merkezli bir beyaz eşya üreticisi olarak faaliyete geçmiştir. Şirket dünyanın ikinci en büyük ev aletleri üreticisi olma özelliğine sahiptir. Electrolux firmasınıın ürünleri çeşitli markalar altında piyasaya sunulmaktadır. En önemli ana ürünleri arasında buz dolabı yerini almaktadır.

Electrolux Buzdolabı Servisi

Almak istediğiniz servis hizmeti için AEG servis numarası 4446010 araması gerçekleştirerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz yetkiliabi.com adresinden online olarak buzdolabı teknik servis hizmeti talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Talebinizi hangi yolla gerçekleştirirseniz gerçekleştirin hızlı ve güvenilir srevis hizmeti alabilirsiniz. yetkiliabi.com güvencesiyle buzdolabı arıza, bakım ve parça değişim hizmeti vermekteyiz. İsterseniz değişen parçanızı yetkiliabi.com adresinden 1 yıl garanti kapsamına sokabilirsiniz.