Günümüz modern yaşamının en önemli ihtiyaçlarından biri hiç şüphesiz çamaşır makineleridir. Electrolux beyaz eşya denildiğinde öne çıkan teknolojik seçeneklerin başında gelmektedirler. Çamaşır makinesinin en az kendisi kadar önemli bir başka şey de çamaşır makinesi teknik servis hizmetleridir. Çünkü her teknolojik ürün gibi çamaşır makineleri de zaman zaman arızalana bilmektedir. Bu hiç istenmeyen bir sorundur. Ancak bu hususta profesyonel çözüm üreten Electrolux teknik servis hizmetimiz sayesinde sorunlarınıza yerinde çözüm üretiyoruz.

Çamaşır Makinelerinde En Sık Karşılaşılan Arızalar Nelerdir?

Çamaşır makineleri teknolojinin insanın hizmetine sunduğu en önemli ürünlerinden biridir. Her teknolojik ürün gibi zaman zaman çamaşır makinesi arıza durumları söz konusu olabiliyor. Çamaşır makineleri çok çeşitlilik gösteren marka ürünleri olsalar da çalışma prensibi hepsinin ortak noktasını oluşturmaktadır. Bundan dolayı servis hizmetlerinde deneyimli teknisyenlerimiz, çamaşır makinenizin markası ne olursa olsun sorununuza çözüm üretiyor. İstatistiksel bilgiler ışığında en çok karşılaşılan çamaşır makinesi arızalarına örnek gösterilmesi gerekirse;

1- Yıkama işlemi esnasında çamaşır makinesi sesi  çok fazla çıkıyor.

 - Çamaşır makinenizin ayaklarının zemine iyi oturmuş olduğundan emin olun.

 - Bazı çamaşır makinesi modellerinde kullanılan motor tipi makinenin gürültülü çalışmasına sebep olabilmektedir.

2- Çamaşır makinesi su boşaltımı sırasında çok fazla gürültü çıkarıyor.

 - Çamaşır makineleri su boşaltımı sırasında belirli limitlerde gürültülü çalışabilmektedir.

 - Çamaşır makinenizin su tahliye pompasının filtresinin temiz olup olmadığını kontrol ediniz.

Electrolux Çamaşır Makinesi

Beyaz eşya sektörünün devlerinden biri olan Electrolux, ilk kez 1919'da İsveç'in Stockholm şehrinde faaliyete geçmiştir. Bu asırlık şirketin ürünleri farklı markalar adı altında tüketicilerin tercihlerine sunulmaktadır. Yüksek teknolojiye sahip çamaşır makineleriyle önemli teknoloji devleri arasındadır.

Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi

Hizmet kalitesine güvenilir yetkiliabi.com adresinden online teknik destek talebinde bulunabilirsiniz. Dilerseniz Electrolux servis numarası 4446010 çağrı merkezi üzerinden de servis hizmeti talebi gerçekleştirebilirsiniz. Böylece konusunda deneyimli teknisyen kadrosuyla 1 saat içerisinde electrolux çamaşır makinesi hizmeti alabilirsiniz. 4446010 çağrı merkezinden oluşturacağınız Electrolux çamaşır makinesi servis talebi, size serviste kaliteli hizmet olarak ulaştırılmaktadır. Gerekli durumlarda değiştirilen parça/parçaları yetkiliabi.com adresinde 1 yıllık garanti kapsamına sokmanız da mümkün olmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Güvenilir kalitede hizmet veren electrolux teknik servis personelimiz makinenizin sorununuz yerinde tespit etmektedir. Yapılan tespit doğrultusunda da gerekli işlemleri yapmaktadır. Bu süreçte ilgili teknik sorunların takibi konusunda sizlere gerekli desteği sunmaktadır. Electrolux servis İstanbul iliyle birlikte çeşitli illerde hizmet vermektedir. Electrolux servis Çanakkale ilinin yanı sıra İzmir, Kayseri, Bursa ve Düzce'de de hizmetleriyle müşterilerinin yanındadır.

 

7/24 Hemen Ara