Kullanmış olduğunuz beyaz eşyalarınızda oluşan arızalarınızda akılcı çözümlerle birlikte garantili, hızlı ve kaliteli hizmet sunmanın mutluluğu içindeyiz. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyle yetkiliabi.com olarak her marka çamaşır makinesi arızası onarımı, bakımı ve montajını gerçekleştiriyoruz. En uygun fiyat ve 1 yıl parça garantisi ile çamaşır makinelerinizde oluşan sorunlarda yanınızdayız.

Çamaşır Makinelerinde Görülen Genel Arızalar Nelerdir?

Çamaşır makineleri farklı donanımlara sahip olsa da çalışma prensipleri benzerlik gösteriyor. Her marka çamaşır makinesinde uzman ekibimizle başta Electrolux arıza olmak üzere her marka çamaşır makinenizin tamirini garantili şekilde yapıyoruz. Genel olarak karşılaştığımız arızalar ve çamaşır makinesi hata kodları şunlardır;

1- Çamaşır makinesi çok gürültülü çalışıyor; Makineniz düz ve sert zeminde değildir, denge ayakları ayarsızdır. Çamaşırlar aşırı ve gelişigüzel yüklenmiş olabilir.

2- Çamaşır makinesi sürekli su alıp, boşaltıyor; Su tahliye hortumunun en az 65 santimetre yükseklikte olduğundan emin olun. Makine alarm modunda olabilir. Menüden ayarlayabilirsiniz.

3- E05 veya E06 hata kodları; Motorun aşırı ısındığını gösterir. Makineyi kapatın ve 5 dakika bekleyin. Başka bir program seçerek yeniden başlatın. Aynı şekilde hata kodu veriyorsa, fişi çekin ve musluğu kapatın. Elektrolüx teknik servisini arayıp, durumunuzu anlatın.

4- E41 hata kodu; makine kapağı açık uyarısıdır. Kapağın iyi kapandığını kontrol edin. Kapağı kapattığınızda tıklama sesini duymuyorsanız kapı anahtarını değiştirmelisiniz. Tıklama sesini duyuyorsanız kablolarda sorun vardır. Ana kontrol kartının değişmesi gerekiyor. Yetkili servisi arayıp, hata kodunu söyleyerek, servis talebi oluşturabilirsiniz.

Elektrolüx Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi arızalarınız için servis taleplerinizi online ya da Electrolux servis numarası 4446010 çağrı hattından oluşturabilirsiniz. Uzman ve deneyimli Electrolux Servis Ankara ekibimiz bir saat içinde adresinizde oluyor. Sadece Ankara içine değil; Altındağ, Yenimahalle, Pursaklar, Etimesgut ve Çankaya Electrolux servis hizmeti de veriyoruz.

Çamaşır makinenizdeki sorunu yerinde tespit eden ekibimiz, garantili ve hızlı şekilde sorunu çözüyor. Sizi sıkıntıya sokmadan ürününüzü çalışır vaziyette teslim ediyoruz. Her sorununuzda yanınızda oluyoruz ve size 1 yıl yedek parça garantisini hizmetimiz dahilinde sunuyoruz.

 

7/24 Hemen Ara