Cihazınız konusunda yaşadığınız fırın arızası sorunları için akılcı çözümlerle en iyi desteği sağlamaktayız. Modeline bağlı olarak Electrolux arıza konusunda eğitimli ve uzman kadromuz süreci en iyi şekilde ele almaktadır. Hizmetimiz Türkiye'nin dört bir tarafında olduğu gibi, Electrolux servis Ankara olarak farklı semtler için devam etmektedir. Aynı zamanda tüm ilçeleriyle Electrolux servis İstanbul adına her adrese zamanında ulaşmaktan gurur duyarız. Ne zaman isterseniz bi tıkla servis adresinize ulaşıyor. Montaj, arıza ve periyodik bakım ile 1 yıl parça garantisi üzerinden cihazınızı yeniden çalışır hale getirmekteyiz.

Fırınlarda Karşılaşılan Genel Arızaları Nelerdir?

Teknolojik açıdan farklılık gösterse dahi, fırın arıza kodu ya da mekanik sorunlar konusunda meydana kadar problemler ortak yönleri gösterir. Kurumsal hizmet anlayışımızla kaliteli, güvenilir ve hızlı servis eşliğinde fırın hata kodları ile diğer tüm sorunlar karşısında en hızlı hizmeti elde edebilirsiniz. Yapılan araştırmalar neticesinde genel olarak ankastre fırın bütün fırın modelleri için meydana gelen bazı arızaları şöyle sıralamak gerekir.

 - İç aydınlatma lambası yanmama sorunu

 - Alt ve üst kısım için eşit pişirmeme problemi

 - Düzensiz ve harlı alev

 - Ocak gözünün alev almaması

 - Farklı cihazlar için hata kodu üzerinden problemler

Bu gibi pek çok sorun karşısında Electrolux servis İzmir ve çevresi için bizimle irtibat kurmanız yeterlidir. Ayrıca yaşadığınız sorun karşısında Electrolux servis Çanakkale adına da arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Elektrolux Fırın Servisi

Elektrolux marka farklı modelleriniz için teknik servis desteğini her açıdan elde edebilirsiniz. Montaj, onarım, periyodik bakım ve garantili yedek parça temini gibi tüm hizmetler için, a sınıfı fırın ile farklı modeller adına bize ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz aynı zamanda farklı bölgelerde olduğu gibi electrolux servis kayseri için de geçerlidir. Uzman kadromuz gezici servis araçları ile elektronik fırın çeşitleriniz konusunda aynı gün adresinize ulaşmaktadır.

Profesyonel Hizmet Anlayışı ile Fırın Teknik Servis Hizmeti

Değişik modeller açısından fırınlarınızda yaşadığınız tüm sorunlar adına, arıza kodları ile mekanik problemler karşısında telefonlarınızı bekliyoruz. Ayrıca online olarak yetkiliabi.com üzerinden bilgi verebilirsiniz. Hizmetimiz Electrolux servis bursa gibi pek çok şehri kapsamaktadır. Bu şehirler arasında Electrolux servis Düzce ili de yer almaktadır. Dilerseniz Electrolux servis numarası 4446010 çağrı merkezi üzerinden de sorunlarınızı bize bildirmeniz yeterlidir.

 

7/24 Hemen Ara