Beyaz eşyalarınızın onarım, bakım ve montaj işlemlerini hızlı, güvenli ve garantili olarak gerçekleştiriyoruz. 20 yılın birikimiyle Electrolux teknik servis olarak başta fırın olmak üzere her model beyaz eşya ürünlerinize servis hizmeti veriyoruz.

Her türlü arıza, şikayet ve bilgi alışverişleriniz için online olarak yetkiliabi.com üzerinden veya electrolux servis numarası 4446010 çağrı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz. Ekonomik, akılcı ve garantili çözümlerle, müşterilerimizi memnun etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Fırınlarda Genel Olarak Görülen Sorunlar

Beyaz eşya teknolojilerini yakından takip edip, çalışma prensipleri hakkında kendimizi geliştiriyoruz. Elektrolux ve diğer markalarda fırın teknik servis olarak hizmet veriyoruz. Fırınların çalışma şekilleri benzerlik gösterdiğinden ürününüz ister ocaklı isterse set üstü fırın olsun bizim için fark etmiyor. Uzman ekibimiz sorunu yerinde tespit edip, kalıcı çözümler üretiyor. Genellikle fırınlarda karşılaştığımız sorunlar şunlardır;                            

1- Fırın ısıtmıyor; Genellikle ısı rezistanslarının bozulmasıyla ortaya çıkıyor. Yüksek voltajlardan kaynaklanan kısa devreler buna sebep oluyor. Bunun dışında fırın fanı bozulması da ısı kaybına yol açar ve fırınınız ısıtmaz. Bu sorunları yaşadığınızda teknik servisinizi arayıp, parça değişimi yaptırmalısınız.

2- Fırın pişirmiyor (alt-üst); Kullanım kılavuzuna bakarak raf konumlarını, pişirme süresi ve fırın ısısı değerlerini kontrol edin.

3- Fırın sigorta attırıyor; Fırını çalıştırdığınızda sigorta atıyorsa, fırının fişini prizden çekin. Kablolarda erime olup olmadığını ve fişin sağlam olduğunu kontrol edin. Evinizde varsa voltmetre ile voltajı ölçün. Voltajın yaklaşık 220 volt olması gerekiyor. İsterseniz bir elektrikçi de çağırıp, kontrol ettirebilirsiniz.

4- Fırın iç lambası yanmıyor; Lamba patlamış veya yuvası arızalanmış olabilir. Lambayı çıkarıp, yeni bir lamba takın, yeni lamba da yanmazsa yuvanın değiştirilmesi gerekiyor.

Elektrolux Fırın Servisi

Her türlü beyaz eşyalarınız ve özellikle fırın arızası şikâyetleriniz için servisimizi arayıp, servis talebi oluşturabilirsiniz. Servis talebi alındıktan sonra Electrolux arıza ekibimiz 1 saatte adresinizde oluyor. Sorunu tespit edip, sorun ve çözümü hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Hızlı ve garantili şekilde arızayı giderip, ürününüzü sorunsuz şekilde teslim ediyoruz. Arızalı parça değişimlerini orijinalleriyle yapıyoruz. Parça değişimi durumlarında size 1 yıl parça garantisi sunuyoruz. Onarım işlemiyle hizmetimiz bitmiyor, ürününüzün takibi ve her türlü bilgi alışverişleriniz için sizlerin yanında oluyoruz.

444 60 10 numaralı çağrı hattımızı aradığınızda İstanbul, Ankara, İzmir, Çanakkale, Düzce, Kayseri ve Bursa illerinde Electrolux beyaz eşya teknik servisi olarak hizmet veriyoruz. Ankara’da yaşıyorsanız; Gölbaşı, Altındağ, Pursaklar, Etimesgut, Yenimahalle ve Çankaya Electrolux servis şubelerimiz aracılığıyla da hizmet alabilirsiniz.

7/24 Hemen Ara