Çamaşır makinelerinizde yaşadığınız teknik hizmet sorunlarına akılcı ve profesyonel çözümler üretiyoruz. 20 yıllık tecrübemizle yetkiliabi.com olarak beyaz eşyalarınızın kurulum, bakım ve onarımlarında kalıcı çözümlerle ilk aranan Franke servisi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet sunarak çamaşır makinesi arızası sorunlarınızı yerinde tespit, kalıcı çözümler sunuyoruz.

Çamaşır Makinelerinde Genellikle Görülen Aksaklıklar

Çamaşır makinenizin uzun ömürlü olmasını ve verimli çalışmasını istiyorsanız, belirli hususlara dikkat etmeniz gerekiyor. Öncelikle makinenizi sağlam ve sert bir zemine oturtmalısınız. Denge ayaklarını çok iyi ayarlamalısınız Makineniz herhangi bir nesneye yaslanmamalı. Fişi takacağınız priz topraklı ve 220 volt olmalıdır. Çamaşırlarınızın çok iyi yıkanmasını istiyorsanız, su sertlik derecesine ve çamaşır yoğunluğuna göre deterjan ve yumuşatıcı ayarlamalısınız.

Bütün tedbirlerinizi almanıza rağmen, herhangi bir nedenden sorun veya arıza çıkabilir. Makinenizin kullanım kılavuzunda çamaşır makinesi hata kodları bulunuyor. Servisinizi aramadan önce hatanın en olduğunu öğrenip, basit bir işlemse kendiniz çözebilirsiniz. Sorun servis hizmeti gerekiyorsa franke servis numarası 4446010 çağrı hattından bize ulaşabilirsiniz.

1-Çamaşır makinesi su boşaltmıyor; Boşaltma veya atık su pompasının tıkalı olup olmadığını kontrol edin. Atık tahliye hortumunun ezilmiş ve bükülmüş olmadığından emin olunuz.

2- Çamaşır makinesi su almıyor; Musluğun açık ve suların kesik olup olmadığını kontrol edin. Su basıncı düşük olduğunda makine çalışmayabilir.

3- E6 ve E11 hata kodları; Makinenizin motorunda problem olduğunu gösteriyor. Bu hata kodu ekranda göründüğünde, makinenin fişini çekin ve musluğu kapatın. Teknik servisinizi arayıp, hata kodunu söyleyerek servis talebi oluşturun.

4- E9 ve E10 hata kodları; Makinenin kapağında bir sorun olduğunu işaret ediyor. Kapağın iyi kapandığından emin olunuz. Contaları ve kapak kilidini kontrol ediniz. Kapağı kapattığınızda, kapanma sesini duymuyorsanız, kilitte sorun vardır. Servisi arayarak kilidi değiştirebilirsiniz.

Franke Çamaşır Makinesi Servisi

Franke çamaşır makinenizle birlikte her türlü beyaz eşyalarınız için servis talebi oluşturmak isterseniz online olarak veya 444 60 10 çağrı hattından bize ulaşabilirsiniz. Servis talebinizi oluştururken, arıza konusunu ve hata kodunu bildirmeyi unutmayınız. Servis ekibimiz bir saatte adresinize gelip, yerinde arıza tespiti yapacaktır. Arızanız ve onarımı konusunda detaylı olarak bilgilendirmeyi sunuyoruz. Sorununuza profesyonel, garantili ve kalıcı çözüm üreterek memnuniyetinizi kazanıyoruz. Makinenizi çalışıyor şekilde size teslim edip, 1 yıl parça garantisi almazını sağlıyoruz.

Yetkiliabi.com olarak sadece franke servis istanbul hizmeti vermiyoruz. Kayseri, Bursa, Düzce, Çanakkale, İzmir ve Ankara illerinde de teknik servis hizmeti veriyoruz. Herhangi bir sorun veya bilgi almak isterseniz bi tıkla servis talebi oluşturabilir ya da gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

7/24 Hemen Ara