Çağrı Merkezimiz Pazartesi-Cumartesi saat 08:00 - 19:00 arası hizmet vermektedir. Bu saatler dışındaki servis randevu taleplerinizi web sitemiz üzerinden 3 adımda hızlıca ve ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz.

Franke çamaşır makinesi çamaşırlara gösterdiği hassasiyet ile en hijyenik şekilde çamaşırların temizlenmesini sağlamaktadır. Kaliteli ve son teknoloji ile üretilen franke çamaşır ve kurutmalı çamaşır makinesi her ev için bir ihtiyaç haline gelmektedir. Kullanıcıların ihtiyacına göre çeşitli özellikler kazanan Franke çamaşır ve kurutma makineleri farklı kapasitelerden oluşmaktadır. Minimum 7 kg kapasiteden oluşan çamaşır makineleri 12 kg çamaşır makinesi olarak kapasitesini artırmaktadır.

Franke çamaşır makineleri için periyodik bakım ya da sorun giderme hizmetini teknik servisler aracılığı ile alabilirsiniz. En doğru müdahale için yetkiliabi.com sitesi üzerinden semtinize ve bağlı bulunduğunuz şehre göre teknik destek alma imkanı sağlarsınız.

FRANKE ÇAMAŞIR MAKİNELERİNİN GENEL ÖZELLİKLERİ

A sınıflı üretim olan Franke çamaşır makineleri farklı yük taşıma kapasitesine sahiptir. Genellikle çamaşır makinelerinde en fazla 9kg çamaşır makinesi tercih edilmektedir. Daha sonra ise 10 kg çamaşır makinesi gelmektedir. Bu makinelerin her biri en hassas çamaşırları dahi en son teknoloji ile yıkanmasını sağlayarak, herhangi bir hasar verilmesini önlemektedir.

A sınıfı üretim olan çamaşır makineleri hem yıkama sınıfında hem de sıkma sınıfında A sınıf olarak üretime tabii tutulmuştur. En sessiz çamaşır makinesi olarak bilinen Franke çamaşır makineleri çalışma esnasında gürültü kirliliğine de yol açmamamktadır.

FRANKE ÇAMAŞIR MAKİNELERİNİN TERCİH EDİLME SEBEPLERİ

Franke çamaşır makinelerinin tercih edilme sebepleri arasında sessiz çalışan çamaşır makinesi olma özelliği gelmektedir. Ayrıca klasik çamaşır makinelerinin aksine renkli çamaşır makinesi çeşitleri Franke markasında daha fazla bulunabilmektedir. Hayatına renk katmak isteyen kişiler bu renkli modelleri seçerken, ağırlığı ve kaliteyi korumak isteyen kişiler de genellikle gri çamaşır makinesi seçeneklerini değerlendirmektedir.

8 kg çamaşır makinesi genellikle program olarak 15 farklı programdan oluşur. Bu çamaşır makineleri çekirdek bir aile için yeterli olabilmektedir. Daha küçük modelleri tercih eden kişiler ise küçük çamaşır makinesi ya da portatif çamaşır makinesi seçeneklerini kullanmaktadır. Franke markasında çamaşır makinesinden yana çeşitliliğin fazla olması, bu ürünlerin daha fazla kullanıcı bulmasını sağlamaktadır.

FRANKE ÇAMAŞIR MAKİNELERİNDE YAŞANABİLECEK ARIZALAR

Her çamaşır makinesinde olduğu gibi zamanla Franke çamaşır makinesinde de sorunlar ortaya çıkabilir. Bu sorunları en kesin şekilde yok etmek için 4446010 numarasından teknik destek alabilirsiniz. Alınan teknik destek ile beraber sorunlar ve periyodik bakımlar müşterilerin isteği ile kısa sürede yapılacaktır.

Franke çamaşır makinelerinde en fazla görülen arızalar arasında dijital ekran sorunları, sesli çalışma ya da 1000 devir çamaşır makinesi modellerinde görülen motor problemleridir. Bu problemlerin tamamı yetkiliabi.com sitesinden yönlendirilen ekipler sayesinde sorunsuz şekilde çözüme ulaştırılmaktadır.

KALİTELİ VE HIZLI TEKNİK HİZMETLER

Yetkiliabi.com sitesi üzerinden bulunduğunuz il ve semte göre hızlı bir şekilde teknik destek hizmetini alabilirsiniz. Dilerseniz telefon numarası aracılığı ile de teknik arıza kaydını ulaştırabilirsiniz. Alınan arıza kaydından sonra en kısa sürede ekipler soruna müdahale edecektir. Edilen müdahale sonucunda parça ve hizmet garantisi de müşterilere sunulmaktadır.

7/24 Hemen Ara