Temiz ve hijyenik yaşam için en önemli ihtiyaçlar arasında sayılan bulaşık makineleri, ihtiyaca uygun farklı model ve özelliklerle piyasaya sürülür. Montajdan bakıma, yedek parçadan arıza kontrolüne kadar her Hotpoint Ariston teknik servisi ihtiyacınızda ekiplerimize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Makinelerinde Sık Karşılaşılan Arızalar Nelerdir?

İnsan elinin dokunduğu teknolojik aletler zaman içinde farklı sebeplerle bozulabilir. Sunduğumuz güvenilir, uygun maliyetli, hızlı ve güler yüzlü Hotpoint Ariston bulaşık makinesi teknik servisi hizmetleri yaşam kalitesi ve konforunun artması üzerine kuruludur. Bulaşık makinelerinde sık görülen arızalardan birisi kirli ev eşyalarının yeterli şekilde temizlenmemesidir. Bu sorunun sebepleri arasında;

 * Sert su

 * Makinede yeterli tuz ve parlatıcı olmaması

 * Hatalı yerleştirme ve

 * Cihaz içindeki parçaların temizlenmemesi sayılabilir.

Sert su; musluklardan akan suyun kalitesi her bölgede farklılık gösterir. Bulaşık makinelerine özel olarak hazırlanan tuzlar, sert su ve kireçlenme gibi sorunların önüne geçilmesi için kullanılır.

Makinede yeterli tuz ve parlatıcı olmaması; parlatıcı eksikliği halinde yıkanan bulaşıklar mat bir görünüm kazanır. Deterjan, parlatıcı ve tuzun bir arada olduğu tablet ürünler Hotpoint Ariston bulaşık makinesi teknik servisi olarak önerdiğimiz temizlik maddeleri arasında gösterilir.

Hatalı yerleştirme; aşırı yükleme yapılan bir makinede istenen temizlik yapılamaz. Kirli malzemelerin üst üste yığılmadan önerilen şekilde yerleştirilmesi gerekir.

Cihaz içindeki parçaların temizlenmemesi; makine performansının artırılması için periyodik olarak ayda bir kere filtre ve pervane gibi önemli parçalarının temizlenmesi tavsiye edilir.

Hotpoint Ariston Bulaşık Makinesi Modelleri

Farklı ihtiyaç ve zevklere uygun olarak hazırlanan bulaşık makineleri, evlerin vazgeçilmez yardımcılarıdır. Satın aldığınız üründe yaşanan her türlü servis ihtiyacında ekiplerimize yetkiliabi.com üzerinden ulaşabilir ve güncel Hotpoint Ariston bulaşık makinesi servis ücretleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hotpoint Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Konusunda deneyimli ekipler, teknolojik cihazlar, hızlı servis imkanı, uygun maliyetler ve ödeme koşullarıyla hizmet veren ekiplerimize yetkiliabi.com adresi veya Hotpoint Ariston bulaşık makinesi teknik servis numarası olan 444 60 10 numaralı çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz. Yaşanan sorunu hızlı bir şekilde tespit ederek çözüme yönelik tedbirler alan ekiplerimizin yaptığı parça değişim işlemlerinde 1 yıl ilave garanti süresi verilir.

7/24 Hemen Ara