Her markada yaşanan çamaşır makinesi arızalarında, profesyonel ekibimiz ve donanımlı ekipmanlarımızla üstün kaliteli çözümler üretiyoruz. Bakım ve arıza giderme konularında 20 yılı aşkın tecrübelerimizle pratik hizmetler sunuyoruz. Giderdiğimiz arızalarda kullandığımız orijinal yedek parçalarımızın 1 yıl garantisini veriyoruz. Olası bir arıza yaşamamanız için çamaşır makinenizi sürekli takip ediyoruz.

Çamaşır Makinelerinde Sıklıkla Görülen Arızalar

Hotpoint Ariston çamaşır makinesi arızaları genel anlamda birbirine benzer nitelikte oluyor. Bu hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken konu, servisin arıza ve bakım konusunda ne kadar tecrübeye sahip olduğudur. Çamaşır makinelerinde görülen arızaları şu şekilde sıralayabiliriz.

Sıkma Yaparken Titreme

Sıklıkla görülen bir sorundur. Çözüm için aşağıdakilere dikkat ediniz.

- Çamaşır makinesinin nakliye esansında yerleştirilen vidaları çıkarmayı deneyin.

- Makinenin bulunduğu zeminin düz ve sert olmasına özen gösterin.

Boşaltma Esnasında Gürültü

- Makinenin boşaltım borusunun temiz olmaması durumunda arıza çıkar.

- Sistemleri farklı olan çamaşır makineleri boşaltma yaparken gürültü çıkarabilir.

Çamaşır Makinesi Neden Su Doldurmuyor?

- Su dolum hortumu yanlış takılmış olabilir.

- Takıldığı yerden su aktığına emin olmanız gerekecek.

Makine Çok Gürültü Yapıyor

- Makinenin durduğu zeminin sert ve düz olmasına dikkat etmeniz gerekecek.

- Makinenizin motor tipine bağlı gürültü çıkarma olasılığı bulunur.

- Braket vidaların çıkarılıp çıkarılmadığına dikkat etmeniz gerekiyor.

Hotpoint Ariston Çamaşır Periyodik Bakımı

Hotpoint çamaşır makineleri üstün teknolojiyle üretilmiş olsalar bile, 6 aylık periyotlarla bakıma ihtiyaç duyabilirler. Hotpoint Ariston çamaşır makinesi periyodik bakım aksatılmamalı, düzenli olarak yapılmalıdır. Aksatma olursa, makinenin çözülemeyecek arızalarla karşılaşabilir. Periyotlar halinde Hotpoint Ariston çamaşır makinesi bakımı işlemlerinizi gerçekleştirmek için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hotpoint Ariston Çamaşır Makinesi

2007 yılında Indesit markasının Hotpoint'i devralmasıyla başlayan süreç, 2014 yılında Hotpoint ve Ariston'un birleşmesiyle son buldu. Üstün özelliklerde çamaşır makineleri üreten marka, dünya genelinde insanların ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Yetkili Servisimiz

Yetkiliabi.com , Hotpoint Ariston çamaşır makinesi teknik servis konusunda online ve telefon aracılığıyla hizmet sunuyor. Dilerseniz site üzerinden bizimle iletişim kurabilir, dilerseniz telefon numaralarımızdan bize ulaşarak yardım alabilirsiniz. Hotpoint Ariston servisi olarak değiştirdiğimiz her yedek parçanın 1 yıl boyunca garantisini sizlere sunuyoruz.

Şimdi bizimle iletişime geçerek, profesyonel ekibimizin sizlere anında yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

7/24 Hemen Ara